OTWP

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
Jacek K
Posty: 8
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 20 mar 2004, 20:31
Status: Offline

OTWP

Post autor: Jacek K »

Szukam wszelkich materia³ów materia³ów przydatnych do przygotowania dzieciaków do Turnieju Wiedzy o Po¿arnictwie (strae zestawy pytañ i inne).
Bêdê wdzieæzny za ka¿d± pomoc
Pozdrawiam
Mój emali : jacekk112@wp.pl

Straszak
Posty: 110
Rejestracja: wt 23 mar 2004, 16:50
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: OTWP

Post autor: Straszak »

Jacek K pisze:Szukam wszelkich materiałów materiałów przydatnych do przygotowania dzieciaków do Turnieju Wiedzy o Pożarnictwie (strae zestawy pytań i inne).
Będę wdziećzny za każdą pomoc
Pozdrawiam
Mój emali : jacekk112@wp.pl
Mam kilka testów przygotowanych własnoręcznie, których używałem w eliminacjach środowiskowych. Mam też materiały na bazie publikacji "Szkolenie młodzieżowych i harcerskich drużyn pożarniczych" i materiały szkoleniowe do OTWP "Młodzież Zapobiega Pożarom". wszystkie te materiały są w World 97. jeżeli jesteś zainteresowany napisz.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czw 19 sie 2004, 13:59 przez Straszak, łącznie zmieniany 1 raz.

Topic author
Jacek K
Posty: 8
Rejestracja: sob 20 mar 2004, 20:31
Status: Offline

Post autor: Jacek K »

jestem zainteresowany tymi materia³ami. Mojego maila poda³em. Z góry dziekuje i pozdrawiam !!!

Straszak
Posty: 110
Rejestracja: wt 23 mar 2004, 16:50
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Status: Offline

Post autor: Straszak »

Jacek K pisze:jestem zainteresowany tymi materiałami. Mojego maila podałem. Z góry dziekuje i pozdrawiam !!!
Przesyłam Tobie obiecane dane skompresowane rarem i podzielone.
Napisz czy wszystko działa i jak to widzisz?
Pozdrawiam i zyczę dobrych wyników w szkoleniu, bo mnie z kolei nie bardzo wyszło.
Szkoliłem, eliminacje środowiskowe przeprowadziłem, a Ci z Zarzadu Gminnego nie powiadomili moich członków (finalistów eliminacji środowiskowych) o eliminacjach gminnych i co ja teraz mam powiedzieć dzieciakom?
Jeszcze raz pozdrawiam.

Topic author
Jacek K
Posty: 8
Rejestracja: sob 20 mar 2004, 20:31
Status: Offline

Post autor: Jacek K »

Serdecznie dziêkujê za materia³y. Szkoda Twojej roboty, a szczególnie tych zawiedzinych dzieciaków. Mam nadziejê, ¿e ja bêdê mia³ wiêcej szczêscia. Po¿drawiam

Hudy
Posty: 3
Rejestracja: czw 19 sie 2004, 20:34
OSP (gm., woj.): OSP Lotyń, (Okonek, wielkopolskie)
Lokalizacja: Lotyń
Kontakt:
Status: Offline

Re: OTWP

Post autor: Hudy »

Jacek K pisze:Szukam wszelkich materia³ów materia³ów przydatnych do przygotowania dzieciaków do Turnieju Wiedzy o Po¿arnictwie (strae zestawy pytañ i inne).
Bêdê wdzieæzny za ka¿d± pomoc
Pozdrawiam
Mój emali : jacekk112@wp.pl
druhu do tego aby sie dobrze przygotowac do turnieju nie wystarcza same pytania. oprocz pytan trzeba czytac pryeglad pozarniczy, strazaka, w akcji, rm998, odwiedzac jrg i zadawac pytania strazakom na nurtujace nas tematy, interesowac sie wszystkim co sie ze straza dzieje i zecz najwazniejsza to sa dzienniki ustaw. jak bendziesz jechal z dziennikow ustaw to masz ogromne szanse na wygranie turnieju na etapie wojewodztwa. wiem co nieco na ten temat bo sam startowalem w turnieju i od 1999 pierwsze miejsce w OTWP na szczeblu wojewodztwa wielkopolskiego trafia do OSP Lotyniu. jak bendziesz potrzebowal nasz wykaz materialow to napisz na emila. pozdrawiam

Topic author
Jacek K
Posty: 8
Rejestracja: sob 20 mar 2004, 20:31
Status: Offline

Post autor: Jacek K »

Cze¶æ HUDY !!!
Nie mogê wys³aæ do Ciebie maila, nie wiem co mo¿e byæ tego powodem.
Bêdê Ci wdziêczny za wszelkiego rodzaju materia³y. W miarê mo¿liwo¶ci postaram siê zrewañ¿owaæ tym samym
Pozdrawiam i ¿yczê dalszych sukcesów

Jacek K

stascho
Posty: 10
Rejestracja: czw 25 mar 2004, 14:58
Lokalizacja: My¶lenice
Status: Offline

Re: OTWP

Post autor: stascho »

potrzebuje tego z gury dziêkuje stascho@interia.pl

tesia
Posty: 42
Rejestracja: wt 03 cze 2003, 20:26
Status: Offline

Post autor: tesia »

Od roku 2005 obowi±zuje nowy regulamin OTWP :!:
Ostatnio zmieniony czw 23 gru 2004, 13:33 przez tesia, łącznie zmieniany 1 raz.

tesia
Posty: 42
Rejestracja: wt 03 cze 2003, 20:26
Status: Offline

Post autor: tesia »

Podczas organizowania eliminacji ¶rodowiskowych i gminnych nie zapomnijcie o zadaniach praktycznych, które dopuszcza a nawet zaleca regulamin.
Jest to du¿e urozmaicenie przebiegu rozgrywek i dzieciaki nie tylko dodatkowo siê ucz± ale i wspaniale siê bawi±. :!: :D

gasmen1
Posty: 7
Rejestracja: pn 30 maja 2005, 13:10
Status: Offline

Post autor: gasmen1 »

DO OTWP najlepiej przygotowywac się z ABC Strażaka Ochotnika, mozna je zamówić w Gdańsku. Wydano ich 13 części, zawierają historię pożarnictwa, omawiają sprzęt, ustwy o pozarnictwie i podają wiele innych, ciekawych informacji o pożarnictwie.
Nie ma jak to u nas w straży, słońca nie ma w d... parzy.

FIREK72
Posty: 5
Rejestracja: śr 15 gru 2004, 19:53
Lokalizacja: Witkowo- Powidz
Kontakt:
Status: Offline

Rakszawa 2005

Post autor: FIREK72 »

rady "HUDEGO" s± bardzo trafne, wiem to po sukcesie mego podopiecznego, pomagam mu zdobywaæ materia³y i chêtnie podzielê siê nimi.Wygrali¶my województwo i startowali¶my w krajówce niestety Tomek dosta³ gor±czki i ca³y fina³ przeby³ w szpitalu.na sukces d³ugo trzeba pracowaæ wiem to po Michale który kilkakrotnie na krajówce by³ szósty a w tym roku zdoby³ pierwsze w ponadgimnazjalnej.
Pozdrawiam wszystkich znajomych zw³aszcza nowych których pozna³em w Rakszawie.
Pozdrawiam i zachêcam do aktywnej pracy z m³odzie¿±

krzyhens
Posty: 10
Rejestracja: pt 10 cze 2005, 22:54
Lokalizacja: Barcin
Status: Offline

otwp

Post autor: krzyhens »

ja równiież proszę o materiały: krzyhens@o2.pl
Żeby ogień du** miał, to bym go kopnął :)

Rudy
Posty: 14
Rejestracja: ndz 12 mar 2006, 18:27
Status: Offline

Post autor: Rudy »

x
Ostatnio zmieniony pn 06 kwie 2009, 21:39 przez Rudy, łącznie zmieniany 1 raz.

asia1991
Posty: 6
Rejestracja: sob 25 mar 2006, 18:30
Lokalizacja: Włoszczowa
Status: Offline

Post autor: asia1991 »

Ja tu widzę że ty wszyscy raczej przygotowują do tego konkursu a nie startują sami... no to ja chyba będę wyjątkiem... oczywiście przygotowuje mnie mój nauczyciel techniki ale ja sama tez wyszukuje sobie wiadomości na własną rękę i dlatego zalogowałam się na tym forum bo myślę ze mi troche pomożecie druhowie :wink:
startuję w tym konkursie już 3 rok a teraz jestem w 2 klasie gimnazjum i właśnie przeszłam etrap gminny na 1 miejscu :) i w czwartek czeka mnie powiat. w tamtym roku byłam 2 w powiecie bo przy bezkonkurencyjnym karolu to szans na wojewudzsto nie miałam (terz on startuje z najstarszej grupy wiekowej). teraz mam zamiar tam przejśc więc prodsze was:
JAK KTOŚ MA JAKIŚ MATERIAŁY ALBO TESTY TO NIECH PRZESLE NA ADRES sysunia1991@o2.pl
dzięki z góry :) :D
Idę na OTWP i zbieram informacje..
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat