rekrutacja do OSP

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
reactos
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 11 cze 2005, 12:32
Status: Offline

rekrutacja do OSP

Post autor: reactos »

cze
nigdzie nie mogę znaleźć zasad rekrutacji do OSP. jakie są testy, wymagania etc? mam 21 lat, kondycyjnie b. dobrze

krzyhens
Posty: 10
Rejestracja: pt 10 cze 2005, 22:54
Lokalizacja: Barcin
Status: Offline

rekrutacja

Post autor: krzyhens »

Najpierw zgłoś się do komendanta OSP, on skieruje cie na badania, prejdziesz szkolenie pod nadzorem strazakow PSP i wystarczy zdac egzamin. Egzamin ponoć jest prosty. Oczywiście znasz zasady członkostwa w OSP?
Żeby ogień du** miał, to bym go kopnął :)

SenseY
Posty: 67
Rejestracja: ndz 20 lip 2003, 16:39
Status: Offline

Post autor: SenseY »

Nie ma niestety czegos takiego czego szukasz. Nia ma zasad rekrutacji. Znajdź dwóch członków OSP którzy Cię wprowadzą w szeregi, Zarząd OSP podejmie decyzję o przyjęciu do OSP i już w niej jesteś. Jesli chcesz jeździć do akcji to zgłoś to naczelnikowi OSP a nie komendantowi ZOSP (droga służbowa). Naczelnik już dalej Cię pokieruje.

Topic author
reactos
Posty: 2
Rejestracja: sob 11 cze 2005, 12:32
Status: Offline

Post autor: reactos »

a jakieś pdf`y etc. instruktażowe ktoś posiada i może mi przesłać ma maila?

sebol
Posty: 13
Rejestracja: wt 22 mar 2005, 13:43
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Status: Offline

Post autor: sebol »


SenseY
Posty: 67
Rejestracja: ndz 20 lip 2003, 16:39
Status: Offline

Post autor: SenseY »

Fajny pomysł, dopisek w statucie duzo poprawia. Ja obecnie rozważam czy lepiej by było gdyby wykorzystać stopniowe przyjęcie do służby jako członka czynnego.
A więc: Członkiem czynnym w OSP może być druh który:
a) przez ostatni rok był członkiem wspierającym,
b) przez ostatni rok był członkiem MDP,
c) przez ostatni rok był członkiem innej jednostki OSP i przeprowadził się obecnie do nas.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat