MDP przy szkole

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
dh.michal
Posty: 232
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 03 sie 2011, 00:34
OSP (gm., woj.): Żebry,gm.Wąsosz,woj.Podlaskie
Lokalizacja: Żebry
Kontakt:
Status: Offline

MDP przy szkole

Post autor: dh.michal »

Witam, ostatnio zwrócił się do mnie dyrektor pobliskiego gimnazjum z pytaniem czy można przy szkole założyć MDP, gdzieś czytałem że tak, ale pewności nie mam, więc zwracam się do was druhny i druhowie czy wiecie czy przy szkołach (gimnazjum) można założyć MDP i jak to wygląda.
Z góry Dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
„Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią”

http://www.osp.wies-zebry.pl

osp12xd
Posty: 5
Rejestracja: pn 13 lut 2012, 13:00
OSP (gm., woj.): Wielkopolskiexd
Status: Offline

Re: MDP przy szkole

Post autor: osp12xd »

Można założyć. OSP Kamieniec miesza Podstawówkę z Gimnazjum, czyli osoby które mają 12 lat mogą już startować. Potrzeba 10 osób.

Topic author
dh.michal
Posty: 232
Rejestracja: śr 03 sie 2011, 00:34
OSP (gm., woj.): Żebry,gm.Wąsosz,woj.Podlaskie
Lokalizacja: Żebry
Kontakt:
Status: Offline

Re: MDP przy szkole

Post autor: dh.michal »

Ale np. opiekunem MDP jest ktoś z OSP czy z nauczycieli?
„Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią”

http://www.osp.wies-zebry.pl

kronikarz
Posty: 244
Rejestracja: ndz 23 sie 2009, 12:08
Status: Offline

Re: MDP przy szkole

Post autor: kronikarz »

W Twoim regionie podlaskim w miejscowości Dobrzyniewo Duże w szkole podstawowej działa bardzo prężnie drużyna MDP. Mam ta znajomą i wiem że dobrze to funkcjonuje. Skontaktuj się z Panią Ireną B. Jest bardzo uczynna i chętnie udzieli porad co i jak.

ladam
Posty: 21
Rejestracja: pt 26 gru 2008, 20:42
Status: Offline

Re: MDP przy szkole

Post autor: ladam »

Witam!

Moja MDP również działa prężnie przy szkole i jest to właśnie gimnazjum. Chętnie pomogę! W razie jakiś pytań pisz proszę na mojego e-maila: ladam97@wp.pl

Topic author
dh.michal
Posty: 232
Rejestracja: śr 03 sie 2011, 00:34
OSP (gm., woj.): Żebry,gm.Wąsosz,woj.Podlaskie
Lokalizacja: Żebry
Kontakt:
Status: Offline

Re: MDP przy szkole

Post autor: dh.michal »

Żeby nie zakładać nowego tematu, to jeszcze mam pytanie skąd można uzyskać pełne dofinansowanie na zakup fantomu reanimacyjnego lub skąd można go za darmo dostać?
Ostatnio zmieniony pn 27 lut 2012, 16:48 przez dh.michal, łącznie zmieniany 2 razy.
„Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią”

http://www.osp.wies-zebry.pl

igitara94
Posty: 19
Rejestracja: sob 17 wrz 2011, 00:40
Status: Offline

Re: MDP przy szkole

Post autor: igitara94 »

dh.michal pisze:Witam, ostatnio zwrócił się do mnie dyrektor pobliskiego gimnazjum z pytaniem czy można przy szkole założyć MDP, gdzieś czytałem że tak, ale pewności nie mam, więc zwracam się do was druhny i druhowie czy wiecie czy przy szkołach (gimnazjum) można założyć MDP i jak to wygląda.
Z góry Dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
podłączam się do pytania

sslawek77
Posty: 446
Rejestracja: pn 17 maja 2010, 20:06
Lokalizacja: z OSP
Kontakt:
Status: Offline

Re: MDP przy szkole

Post autor: sslawek77 »

igitara94 pisze:
dh.michal pisze:Witam, ostatnio zwrócił się do mnie dyrektor pobliskiego gimnazjum z pytaniem czy można przy szkole założyć MDP, gdzieś czytałem że tak, ale pewności nie mam, więc zwracam się do was druhny i druhowie czy wiecie czy przy szkołach (gimnazjum) można założyć MDP i jak to wygląda.
Z góry Dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
podłączam się do pytania

wystarczyło przeczytać 2 posty wyżej :roll:
ladam pisze:Witam!

Moja MDP również działa prężnie przy szkole i jest to właśnie gimnazjum. Chętnie pomogę! W razie jakiś pytań pisz proszę na mojego e-maila: ladam97@wp.pl

Zqotn2395
Posty: 18
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 13:23
Status: Offline

Spend Money On Mulberry Hand Bags Located At Sale Made Price

Post autor: Zqotn2395 »

Immediately, windows 7 product key
is an extremely well recognized designs; and even possessing mulberry bags can be described as sign of favor and also tendency. It's always the most impressive high-end makers that will not get very high rate, and additionally provides career market marketing to its consumers have fun in all of the splendor of that wonderful products not having getting worried within the expenditure point. Mulberry is certainly caused by an english brand, thinking that likewise has caused it to be as the document from reliability and type. Several popular actresses just like Kate Mose are actually enthusiast of that reputable product.
windows 7 home premium

Zqotn2395
Posty: 18
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 13:23
Status: Offline

Acquire Mulberry Shopping Bags In Sale Made Premiums

Post autor: Zqotn2395 »

These days, windows 7 key
is considered the most popular manufacturers; together with obtaining mulberry purses and handbags is known as a expression of favor and phenomena. It's always among the finest high-class makes it doesn't include very good value, plus gives you summer employment sales for the clientele to have this luxury of the amazing solution with no need of getting worried in regards to the price element. Mulberry is actually a British brand name, which likewise has caused it to be as a general declaration connected with credibility and elegance. Lots of recognized stars for example Kate Mose are fans with this well-known brand name.
office 2010 pro plus key

zając 38
Posty: 13
Rejestracja: śr 02 sty 2013, 20:29
OSP (gm., woj.): Łódź Łódzkie w Łódzkim
Status: Offline

Re: MDP przy szkole

Post autor: zając 38 »

każde MDP musi być przynależne do OSP
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat