Regionalne Przaglądy orkiestr detych OSP 2012


Topic author
tptmeister
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 22 cze 2010, 21:21
OSP (gm., woj.): świętoktrzyskie
Status: Offline

Regionalne Przaglądy orkiestr detych OSP 2012

Post autor: tptmeister »

Witam.
Dajcie znać z przeglądów, które się już odbyly, gdzie byliście lub gdzie się wybieracie :)
MOD OSP Krasocin jedzie 24 czerwca do Wisły 8)
pozdrawiam :)

Robxray
Posty: 1
Rejestracja: czw 05 lip 2012, 18:56
Status: Offline

Re: Regionalne Przaglądy orkiestr detych OSP 2012

Post autor: Robxray »

Witam
Brałem udział w finale XXXV Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych " Echo Trombity" w Nowym Sączu.
Wygraliśmy guzik z pętelką :):) Było bardzo przyjemnie.
Pozdrawiam

simon
Posty: 14
Rejestracja: czw 02 lut 2012, 19:16
OSP (gm., woj.): Międzybrodzie Bialskie,śląskie
Status: Offline

Re: Regionalne Przaglądy orkiestr detych OSP 2012

Post autor: simon »

My, czyli Orkiestra Dęta OSP Międzybrodzie Bialskie byliśmy 16 czerwca w Krynicy Zdrój.
A zna może już ktoś wyniki z XXII Regionalnych Przeglądów Orkiestr OSP 2012??
pozdrawiam

bumblebee
Posty: 50
Rejestracja: wt 24 lip 2012, 15:41
Status: Offline

Re: Regionalne Przaglądy orkiestr detych OSP 2012

Post autor: bumblebee »

Wyniki będą wysyłane do każdej z orkiestr, więc teoretycznie wszyscy dowiedzą się w tym samym czasie

kamilo889
Posty: 2
Rejestracja: pt 17 sie 2012, 23:20
Status: Offline

Re: Regionalne Przaglądy orkiestr detych OSP 2012

Post autor: kamilo889 »

Wyniki w kategorii "koncert + gra w marszu"
Obrazek
piszcie, jeśli się pomyliłem. pozdrawiam

bumblebee
Posty: 50
Rejestracja: wt 24 lip 2012, 15:41
Status: Offline

Re: Regionalne Przaglądy orkiestr detych OSP 2012

Post autor: bumblebee »

Pierwsze wnioski :)

W pierwszej 3 obstawiałem Nadarzyn i Koło, ale Gozdowo mnie totalnie zaskoczyło...musieli chyba na rzęsach maszerować, bo gry, to aż tak rewelacyjnej nie mieli.

Punktacja Nadarzyna to też kosmos w stosunku to repertuaru (zagrali jak zawsze bardzo dobrze, ale skala tych utworów nawet zagranych doskonale to raczej nie ta punktacja....chyba, że również mieli równie wspaniały przemarsz...znając kapelmistrza można przypuszczać, że tak własnie było:)

Chciałbym zobaczyć ile procent z tej pkt to przemarsz (bo chyba jednak za duzo)

Mam wrażenia, że apogeum możliwości naszych orkiestr zostało osiągnięte podczas 2/3 ostatnich edycji...a teraz mamy trochę słabszy rok

Jorg66
Posty: 10
Rejestracja: pt 10 lis 2006, 12:59
Status: Offline

Re: Regionalne Przaglądy orkiestr detych OSP 2012

Post autor: Jorg66 »

Witam.

Czy ktoś z Was wybiera się 16.09.2012r. na I Wojewódzki Zlot Orkiestr "Ambitus" w Gostyni ?

bumblebee
Posty: 50
Rejestracja: wt 24 lip 2012, 15:41
Status: Offline

Re: Regionalne Przaglądy orkiestr detych OSP 2012

Post autor: bumblebee »

to ma być samo spotkanie bez formy konkursu...ale odpowiadając na pytanie: nie :)

gizik
Posty: 58
Rejestracja: sob 24 lis 2012, 17:24
OSP (gm., woj.): Ciechanów, mazowieckie
Status: Offline

Re: Regionalne Przaglądy orkiestr detych OSP 2012

Post autor: gizik »

A ja odpowiadając na pytanie : byłem tak :) było spoko polecam również wybrać się co jakiś czas.







-----------------------------------------------------------
trening na mase - czyli wszystko o ćwiczeniach i trenowaniu a także planach na mase dla kulturystów i dla strażaków którzy chcą ćwiczyć i nabierać masy mięśniowej na ciele. Trening na mase - indywidualny plan. Czyli wszystko dla siłowania i na siłowni do trenowania bicepsa i bicepsa. Jak szybko przytyć o odchudzaniu szybkim i naturalnym. Tworzenie stron warszawa - projektowanie w warszawie dla firm. strony www. Strony internetowe z profesjonalną grafiką.
Ostatnio zmieniony czw 17 sty 2013, 17:41 przez gizik, łącznie zmieniany 1 raz.
Zaczynając zabawę na siłowni nie mamy problemów ze zwiększeniem masy mięśniowej. Oczywiście to w jakim tempie twoja masa mięśniowa będzie rosła zależało takich jak odpowiednia dieta na mase, trening na masę czy odpowiednia suplementacja.

gizik
Posty: 58
Rejestracja: sob 24 lis 2012, 17:24
OSP (gm., woj.): Ciechanów, mazowieckie
Status: Offline

Re: Regionalne Przaglądy orkiestr detych OSP 2012

Post autor: gizik »

W pro po
"Brałem udział w finale XXXV Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych " Echo Trombity" w Nowym Sączu. "
Co jaki czas są te finały ?





---------------------------------------------------------
Odpowiednie szybkie odchudzanie jest możliwe dzięki dieta dukana może umożliwić tylko i wyłączeni dobre odżywianie i jedzenie małych ilości węglowodanu. Tworzymy diety dla strażaków ale nie tylko czyli chodzi dokładnie o dieta dukana. Inaczej tak zwana dieta proteinowa dla ludzi otyłych z problemami z wagą i nadwagą.
Zaczynając zabawę na siłowni nie mamy problemów ze zwiększeniem masy mięśniowej. Oczywiście to w jakim tempie twoja masa mięśniowa będzie rosła zależało takich jak odpowiednia dieta na mase, trening na masę czy odpowiednia suplementacja.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat