strażak OSP monterem anten ?

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

Topic author
wujo2010
Posty: 436
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 15 maja 2011, 12:10
Status: Offline

strażak OSP monterem anten ?

Post autor: wujo2010 »

http://www.zosprp.pl/?q=content/porozum ... razy-pozar
Nowe zadania mamy od wczoraj na swoim terenie :mrgreen:

osppotok
Posty: 16
Rejestracja: wt 15 maja 2012, 20:19
OSP (gm., woj.): Potok gmina jedlicze województwo podkarpackie
Kontakt:
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: osppotok »

Nasza jednostka już od niedzieli pomaga osoba , które maja problem z ustawieniem dvb-t .
Zapraszam na oficjalną stronę OSP POTOK
http://www.osppotok.pl
Awatar użytkownika

Intercooler
Posty: 179
Rejestracja: śr 11 sty 2012, 16:50
OSP (gm., woj.): powiat tarnowski, województwo małopolskie
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: Intercooler »

A czy za tym idzie jakaś kasa? Jeżeli nie to kpina na całego. Może jeszcze będziemy pomagali w przeprowadzkach albo w wykopkach?
Obrazek
Awatar użytkownika

Topic author
wujo2010
Posty: 436
Rejestracja: ndz 15 maja 2011, 12:10
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: wujo2010 »

osppotok pisze:Nasza jednostka już od niedzieli pomaga osoba , które maja problem z ustawieniem dvb-t .
zgłaszacie jako wyjazd gospodarczy ? co na to PSP ?chociaż nie zdziwiłbym sie jak niedługo i PSP będą wysyłać do montarzu dekoderow :wink:

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: Fistach »

Teraz spadł śnieg więc czekamy na syrenę i jedziemy montować anteny. Bo potem to może być ciężko bo się trawy zaczną.
Awatar użytkownika

Topic author
wujo2010
Posty: 436
Rejestracja: ndz 15 maja 2011, 12:10
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: wujo2010 »

Ale Fistach spokojnie :D trawy mogą poczekać :wink:
http://teleexpress.tvp.pl/10181076/14032013-1700
10:10 minuta
Ostatnio zmieniony sob 16 mar 2013, 06:54 przez wujo2010, łącznie zmieniany 1 raz.

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: Fistach »

wujo2010 pisze:Ale Fistach spokojnie :D trawy mogą poczekać :wink:
Nie no jasne. "Nie pali się" :) Zresztą po co je gasić skoro po założeniu anteny będziemy mogli przed nimi ostrzegać? :twisted:

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: XCerber »

czy klucze do montażu anten oraz same anteny muszą posiadać świadectwo dopuszczenia CNBOP? :)
Awatar użytkownika

Topic author
wujo2010
Posty: 436
Rejestracja: ndz 15 maja 2011, 12:10
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: wujo2010 »

Czy Wasze auta mają Cnbop? bo mój star od dawna nie ;) wole nim nie wyjeżdzać do pierdoły ;) pozatm nie mam kierowcy ;)

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: Fistach »

wujo2010 pisze:Czy Wasze auta mają Cnbop? bo mój star od dawna nie ;) wole nim nie wyjeżdzać do pierdoły ;) pozatm nie mam kierowcy ;)
Są jednostki co nie mają wystarczającej ilości ubrań specjalnych - a w takowych trzeba jechać do montażu anteny.
Awatar użytkownika

Topic author
wujo2010
Posty: 436
Rejestracja: ndz 15 maja 2011, 12:10
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: wujo2010 »

Zgadza się,lub hełmy nie mają atestów .To jest szansa na delikatne zakomunikowanie ,że potrzebne nam są jakieś prawa a nie tylko nowe obowiazki :wink:

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: XCerber »

teraz montaż anten, za chwile pomoc w montażu nowych mebli a potem pomoc w przeprowadzkach?


jestesmy od niesnienia pomocy ale wszystko ma swoje granice... w kablu antentowym jest tam jakies niskie napiecie to bedzie trzeba zrobic kurs elektryka niskich napieć....
Awatar użytkownika

Tomaxu_25
Posty: 20
Rejestracja: pt 11 gru 2009, 05:32
OSP (gm., woj.): Ryjewo.,Pomorskie
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: Tomaxu_25 »

Swojego czasu było (jest) porozumienie z KRUS-em gdzie po takowym porozumieniu możemy wnioskować o torbę R-1, a moje pytanie brzmi co będziemy mieć od Telewizji Polskiej S.A. MOŻE jakiś sprzęt , BO co mi z pieniędzy za wyjazd przy pomocy dziadkowi lub jakiejś babuni , Rękawice dobre by się przydały, kaski, sprzęt do ratownictwa i wiele innych rzeczy , a Panu Prezesowi Pawlakowi to pierdoły w głowie jak nie tablety w samochodach to samoloty do patrolowania terenu to chyba dla Lasów Państwowych taki samolot kosztuje a przeszkolenie druhów na sterowanie tym samolocikiem nie lepiej zainwestować w sprzęt p/poż lub ratowniczy , jest dużo śniegu zacznie topnieć to zaczną się podtopienia co gorsze powodzie a może pompy by się przydały , no tak ale lepiej i taniej zamontować antenę żeby społeczeństwo w miarę szybko przed powodzią ostrzec no tak no jednak nie mam racji > :twisted:
A tak na marginesie sprawa emerytury stoi w miejscu. :evil:
Oj wrucą czasy że wozami konnymi do pożarów będziemy jeździć. :mrgreen:

marten10
Posty: 75
Rejestracja: pt 27 sty 2012, 19:26
OSP (gm., woj.): Radzieje(Węgorzewo,Warmińsko-Mazurskie)
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: marten10 »

Tam na górze to się wszystkim w głowach poprzewracało,pomóc można a nawet trzeba ale sporadycznie naprawdę potrzebującym.Teraz tylko puszczą komunikat w tv i gotowe telefon za telefonem,lepiej by prezes zrobił objazd po kraju i sprawdził sam jaki jest stan wyposażenia jakie są potrzeby OSP , no niech mu będzie nawet niech obleci swoim WIATRAKOWCEM :D.Jedno powiem nic z tego dobrego nie będzie.

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: Fistach »

W sumie ja mam teraz antenę satelitarną do zamontowania. Co prawda czekałem aż będzie cieplejsza pogoda (bo głupio robić przez parę godzin na -10) no ale w sumie teraz myślę, żeby zadzwonić po straż... Ubrania są ciepłe to niech robią!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat