strażak OSP monterem anten ?

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

Grota112
Posty: 38
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 05 gru 2010, 12:53
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: Grota112 »

ej... Ktoś pisał, że już jeździ do czegoś takiego... :D Jak to wpisujecie może MZ ? Liczy się jako wyjazd ?:D hahaha paranoja. Moja OSP ma tak do 40 wyjazdów teraz będzie 80 ^^

"Alarmowo udawaj się ul.... montaż anteny"

PS: Tak już całkiem serrio może ktoś napisać jak to wygląda z tym montażem ?:)

slawek.998
Posty: 516
Rejestracja: ndz 31 gru 2006, 11:16
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: slawek.998 »

Panie Prezesie melduje wykonanie zadania - właśnie zszedłem z dachu na którym zamontowałem antene. Gdzie to zgłosić ? do PSP , TV czy gdzieś jeszcze.
Awatar użytkownika

Topic author
wujo2010
Posty: 436
Rejestracja: ndz 15 maja 2011, 12:10
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: wujo2010 »

A ekwiwalent jest tylko za akcje rat-gaśn mam swoj czas tracić mało to za free siedze w remize ? :evil: koszty wyjazdu ,paliwa gmina pokrywa ? masakra
Awatar użytkownika

artur_wyszonki
Posty: 272
Rejestracja: wt 10 sty 2012, 16:30
OSP (gm., woj.): OSP Wyszonki Kościelne (gm. Klukowo woj. podlaskie)
Lokalizacja: Wyszonki Kościelne (Podlaskie)
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: artur_wyszonki »

Niech nam dają zestawy kluczy, szelki, linki, drabiny itd. i wtedy możemy rozmawiać

osppotok
Posty: 16
Rejestracja: wt 15 maja 2012, 20:19
OSP (gm., woj.): Potok gmina jedlicze województwo podkarpackie
Kontakt:
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: osppotok »

My zrobiliśmy to tak ,info na swojej miejscowości i proboszczu poinformował mieszkańców ze OSP ,pomoże przy ustawianiu .
A co do kasy za pomoc to jako darowizna oczywiście wszytko zapisujemy !!Nie trzeba nikogo informować ze jest wyjazd bo robimy to dla uzbierania kasy na 110lecie jednostki ,bo są problemy miedzy gmina a OSP ,trzeba sobie radzić .I to od nas zależy kiedy podjedziemy bo wiadomo nie każdy ma czas w danej chwili .Nie zawsze trzeba patrzeć na kasę bo nikogo do tego nie zmusza ,bo to co mówi prezes ZOSP ,to można powiedzieć ze nie w każdej jednostce są osoby co umieją to zrobić i po problemie .
Zapraszam na oficjalną stronę OSP POTOK
http://www.osppotok.pl
Awatar użytkownika

Topic author
wujo2010
Posty: 436
Rejestracja: ndz 15 maja 2011, 12:10
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: wujo2010 »

Jezdzicie swoimi samochodami czy autem z OSP i pytanie czy gmina zapłaci za paliwo oczywiście w aucie OSP ?

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: XCerber »

Fistach pisze:W sumie ja mam teraz antenę satelitarną do zamontowania. Co prawda czekałem aż będzie cieplejsza pogoda (bo głupio robić przez parę godzin na -10) no ale w sumie teraz myślę, żeby zadzwonić po straż... Ubrania są ciepłe to niech robią!
a daj zgloszenie zeby w nocy zamontowali:D hehe :) mam ogordek do skopania, pisac do Wodza Najwyzszego zeby OSP w tym tez pomagalo?

DanielOSP
Posty: 255
Rejestracja: śr 23 lis 2011, 20:03
OSP (gm., woj.): warmińsko-mazurskie
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: DanielOSP »

Śmiech na sali. Wstyd,wstyd, wstyd panie pREZESIE. Idź se pan z tyni antenami i wiatrakowcami byle dalej od OSP. Szkoda słów...
Awatar użytkownika

seligow
Posty: 679
Rejestracja: pn 15 mar 2010, 13:31
OSP (gm., woj.): Seligów woj.Łódzkie
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: seligow »

A ja wyśle jutro pisemko na Woronicza z prośbą o dofinansowanie, niech będzie na 2 hełmy powiedzmy 1200zł (jak macie jakieś fajniejsze pomysły to czekam do wieczora)... Powołam się na to śmieszne porozumienie, zobaczymy co odpiszą :)
Nie, żebym spodziewał się pozytywnej odpowiedzi, ale tak po prostu dla jaj. Jak dostanę odpowiedź (o ile dostanę) to dam znać.
Starszy sikawkowy
Awatar użytkownika

damian_osp
Posty: 571
Rejestracja: ndz 24 kwie 2011, 10:15
OSP (gm., woj.): OSP Posada Zarszyńska
Kontakt:
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: damian_osp »

seligow pisze:A ja wyśle jutro pisemko na Woronicza z prośbą o dofinansowanie, niech będzie na 2 hełmy powiedzmy 1200zł (jak macie jakieś fajniejsze pomysły to czekam do wieczora)... Powołam się na to śmieszne porozumienie, zobaczymy co odpiszą :)
Nie, żebym spodziewał się pozytywnej odpowiedzi, ale tak po prostu dla jaj. Jak dostanę odpowiedź (o ile dostanę) to dam znać.
No to proponuje żeby więcej jednostek dołączyło się do tej zabawy :D
Bogu na chwałę, ludziom na pożytek
Awatar użytkownika

seligow
Posty: 679
Rejestracja: pn 15 mar 2010, 13:31
OSP (gm., woj.): Seligów woj.Łódzkie
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: seligow »

damian_osp w całej rozciągłości popieram. Może jak dostaną kilkaset listów z całej Polski, to przestaną robić z nas parobków :twisted:
Starszy sikawkowy
Awatar użytkownika

czarny92
Posty: 65
Rejestracja: czw 11 lut 2010, 09:49
OSP (gm., woj.): ///wielkopolska///
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: czarny92 »

Panowie troszke rozsądku z tego co czytam to określone osoby i instytucje bedą mogły wezwać w razie potrzeby ,cytat : W ramach współpracy Związek deklaruje wolę podjęcia działań w zakresie udziału ZOSP RP oraz ochotniczych straży pożarnych w akcjach organizowanych przez TVP S.A, oraz udzielania mieszkańcom wskazanych przez wójta, burmistrza lub służby pomocy społecznej wsparcia i pomocy przy modyfikacji instalacji antenowych, w szczególności w sytuacjach, w których wymaga to pracy na wysokości.

acer
Posty: 17
Rejestracja: ndz 03 lut 2013, 17:43
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: acer »

W życiu nie wyjadę wozem strażackim montować ludziom anteny !! to chyba kpiny jakieś są, a we wrześniu będziemy jeździć pomagać starszym ludziom w wykopkach na wsi. PARODIA
Awatar użytkownika

damian_osp
Posty: 571
Rejestracja: ndz 24 kwie 2011, 10:15
OSP (gm., woj.): OSP Posada Zarszyńska
Kontakt:
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: damian_osp »

acer pisze:W życiu nie wyjadę wozem strażackim montować ludziom anteny !! to chyba kpiny jakieś są, a we wrześniu będziemy jeździć pomagać starszym ludziom w wykopkach na wsi. PARODIA
Nie mam samochodu z certyfikatem dopuszczenia więc nie pojade montować anteny. No chyba że szanowny prezes pawlak posadzi mnie na dachu wiatrakowcem.

Niech człowiek zacznie walczyć o poważne problemy w OSP a nie liże dupę innym :/
Jak trzeba będzie to z własnej inicjatywy pójdę zamontować staruszce dvb-t
Bogu na chwałę, ludziom na pożytek

orzeszek
Posty: 39
Rejestracja: pt 23 sty 2009, 08:49
Status: Offline

Re: strażak OSP monterem anten ?

Post autor: orzeszek »

Jestem ciekawy jak TVP by zareagowała na propozycję zwolnienia OSP w całej Polsce z abonamentu RTV
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat