Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.
Awatar użytkownika

Topic author
Marcoos7
Posty: 30
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 14 lis 2012, 11:16
OSP (gm., woj.): Województwo Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: Marcoos7 »

slawek.998 pisze:Nie podoba się coś? chcecie skończyc jak OSP XXXXXX?"

A gdzie tak żle skończyli?

Zabrano nam auto itd... O nas chodzi...
Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek!!!

Bo my strażacy musimy trzymac się razem i byc ponad wszelkimi układami!!!
Awatar użytkownika

Topic author
Marcoos7
Posty: 30
Rejestracja: śr 14 lis 2012, 11:16
OSP (gm., woj.): Województwo Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: Marcoos7 »

Po ostatniek akcji w Niesułowicach widac pieknie jakie OSP jaki ma czas reakcji tymbardziej w nocy.......Najblizsza zdarzeniu jednostka była prawie ostatnia na miejscu (nawet takie jednostki które miały o dobre 5/8km dalej były szybciej).....hmmmmm to chyba im dano naszego Giecka by lepiej słuzył bezpieczeństwu gminy....

Więc kit123 NIE SRAJ MI TU ŻALEM I GŁUPOTAMI. I wyobraź Sobie że nie dzwonili po nas....i byliśmy jedni z pierwszych na miejscu zdarzenia.....a na 6osobowy wóz bojowy w obsadzie były 4 osoby wiec najlepiej ze wszystkich! WIĘC NIE SRAJ ŻALEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POLITYCZNE ŚWINIE Z NIE KTÓRYCH TAKIE ŻE JUŻ SZKODA SŁÓW!!!
Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek!!!

Bo my strażacy musimy trzymac się razem i byc ponad wszelkimi układami!!!

kit123
Posty: 7
Rejestracja: czw 28 lut 2013, 15:11
OSP (gm., woj.): Gmina Cieszków , woj Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: kit123 »

1. Czy masz taką informacje kiedy zostało zaalarmowane ?
2. Mogło zostać znacznie później niż wy tak ? Wkońcu jest to pożar stodoły tak ? wiec wysyłanie w pierwszej kolejność żuka z motopompą ma sens ?
3. Zawsze Psk uzyskuje informacje jak zaawansowany jest pożar wysyła wozy z Beczką to chyba logiczne po co wóz który nie posiada wody ?
4. Dowódca Akcji rozpoznaje i uzyskuje informacje o hydrantach , stawach , innych zbiorników i to on podejmuje również decyzje czy zadysponować wóz który będzie zapatrywał inne jednostki w wodę .
5. Jednostka Osp Czatkowice nie jest w KSRG jest to jednostka tak zwana typu "S" co za tym idzie nie sprawdza się tak gotowość bojowej , mundurów , atestów itp ...
6. Należy brać też pod uwagę że jednostka jest wzywana to oni dobrze wiedzą że będą musieli zaopatrzyć inne wozy w wodą czyli : mogą od razu nie ruszyć chcieć sprawdzić motopompę (czy odpala) itd nie wiadomo czy garaż jest ogrzewany a są minusowe temperatury nie wszystko musi być sprawne zwłaszcza stary sprzęt .
7. Tak jak to pisałem tobie wy też kiedyś jak mieliście tego Jelcza i Nyske (pamiętne czasy) nie byliście dobrze sprawną jednostką np był pożar w Miliczu wiele razy było dysponowane Osp Wierzchowice dlaczego ? bo po paru minutach już byli w drodze . A do was ? no albo nie wyjechaliście albo trwało to bardzo długo .
Teraz wiadomo jak jest działacie bardzo dobrze jest to jakiś punkt oparcia bo wiadomo że wyjedziecie czasy się zmieniają .
8.Dlatego uważam za bardzo nie lubisz jednostki Osp Czat... bo zabrano wam Jelcza wiem to boli zwłaszcza że to był wasz pierwszy taki wóz z beczką i również uważam nie powinno tak być , to było takie wasze dziecko które zabrano rodzicom . Tak gmina mogła im kupić używanego innego Jelcza , Stara czy też nawet nowego Mana ale tak nie zrobiono powód konflikt ? raczej napewno ktoś chce wam coś udowodnić dlaczego tego nie wiem może za buntowniczą postawę (Ale warto walczyć o swoje)
Ale teraz tak postaw się w sytuacji Osp Czatkowice macie pretensje do tej Jednostki . Ale dajcie im się wykazać nie można powiedzieć teraz czy to była dobra decyzja ... Będzie to można powiedzieć za rok ale nie teraz . Oni się starali od 5 lat o auto z beczką chcieli Stara 266 z Psp ale nie było im to dane . Dlatego ktoś wpadł na inny pomysł żeby wam przytrzeć nosa a tamtej jednosce dać sprzęt o który już starają się tak długo ...

Masz dużo pretensji szukacie ich u wszystkich tylko nie waszej jednosce ale gdzieś ten problem musiał się urodzić i gdzieś musiał się rozwinąć . Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło może za rok za 4 lata jak będzie wszystko okej Dostaniecie nowe GCBA . Ale zostawcie Jednostkę z Czatkowic w spokoju oni akurat tutaj są bez winy a wieszacie psy .
Przyjeli Jelcza bo jak nie przyjąć wozu o który tak długo się stara ? Jak dają to bierz pamiętaj o tym ...
Awatar użytkownika

Topic author
Marcoos7
Posty: 30
Rejestracja: śr 14 lis 2012, 11:16
OSP (gm., woj.): Województwo Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: Marcoos7 »

KIt123 mylisz się.....po dużej częsci masz rację.....ale po dużej częsci się mylisz..... Nie przyjmuje sie wozu który zabrano kolegom......nie musimy sie lubic....ale przy pozarze to nie ma znaczenia.....pomogę każdemu w potrzebie bo od tego jesteśmy ( nawet mamy taki obowiązek). Nie przyjmuje się wozu który zabrano kolegom........ A co do 266 które poszło do OSP Sułów (skoro już piszemy konkretnie z nazwami jednostek to prosze bardzo) to po co brali ten wóz skoro są praktycznie pewni że dostaną GCBA z PSP jak im wymienią??? Przeca garaz był robiony pod wymiar tego GCBA. Przeca pewien Pan jest swięcie przekonany że dostana tego GCBA.....to po co brali 266??? Ten wóz byłby do czatkowic nawet lepszy bo jest uterenowiony... Noi nie byłoby to zabranie czyjegoś dziecka. Poza tym o czym my tu wogóle rozmawiamy jesli nasze GCBA stało na dworze zasypane sniegiem przy porządnych minusowych temperaturach sporo ponad tydzien mimo propozycji z naszej strony że moga go trzymac u nas w ogrzewany garazu zanim nie dostosują remizy??? Wiesz ten widok....zasypanego JELCZA o który dbało się jak tylko potrafilismy...COŚ PIĘKNEGO WIESZ???

A co do alarmowania tak się składa że całą korespondencję radiową między PSK a dowodzącym akcją rat-gaś znam i doskonale wiem jak było z tym alarmowaniem i reszta......

Nie wiadomo czy garaż jest ogrzewany??? TEGO NIE WIEM I JA.....ALe jak nie jest to jest to jakaś kpina skoro przed montażem ogrzewania dostaje się taki wóz....... SKORO już i tak zabrano nam to auto to co za różnica czy zrobiliby to wczesniej czy później??? Moglismy go dalej miec i jechac nim do tego pożaru..... i moglinam go zabrac jak już OSP Czatkowice bedzie w pełni gotowe na wziecie tego wozu.....WÓZ MÓGŁ SŁUZYC MIESZKAŃCOM od dawna (skończonej naprawy) do tego pożaru. A takie GCBA przy tamtek akcji to było by spore wspracie!!!

Nam za dośc dawnych czasów gmina dawała sporo...czesto kosztem innych jednostek w terenie....ale czy to ma oznaczac ze trzeba nam teraz zabrac? tym bardziej że jesteśmy często wzywani każdym wozem.......KAŻDYM.

A to że kiedys nie bylismy dobra jednostką......kiedys to kiedyś liczy sie teraz...

Wiem że wozy typu GLM to już smiech i przeżytek ale to ze gmina dopiero niedanwo się obudziła i zaczęła kupywac wozy z beczką (ostatnie to: BGM- OSP POTASZNIA, GCBA- OSP PIOTRKOSICE) to nie jest wina OSP Milicz. Dobrze że w koncu sie obudzili ze snu.

A pokaz siły ze strony prezydium ZG ZOSP RP w Miliczu nie jest zdrowy nie tylko dla jednostki....ale dla mieszkanców miasta Milicz również.....w tej chwili w miliczu jest tylko jeden Giecek (w PSP) i 3 średnie (2PSP i 1OSPMILICZ) myslisz że to jest wystarczajace zabezpieczenie wodne miasta typu milicz??? W PSP nie ma obsady ma 3 auta. Więc zostaje Giecek i dwa średnie..... TO JEST ZDROWE I MĄDRE??? oczywiscie mozesz stwierdzic że czatkowice maja tylko 9km do nas....Ale 9km w przypadku miasta to jest duzo....BARDZO DUŻO.

Ja nie broni nikomu samochodu...broń BOŻE....jestem za by kazda osp miała dobre auto i zbeczką bo bezpieczeństwo gminy by sie poprawiło a i ugaszeni pożaru we wczesnej fazie rozwoju ma wieksze prawdpodobieństwo ALE NIE KOSZTEM INNEJ CZĘSCI GMINY..... przykład? Stawiec? Gogołowice? Kto ma blizej niz my do tych wsi? A na dodatek wsi otoczonych lasami gdzie GCBA są bardzo potrzebne....No kto? Z OSP u nas w Gminie MY mamy najblizej......... tylko niestety jak się chce lizac tylki jednostkom by siedziały cicho to niestety tak jest... U Nas w całym powiecie ŻADNE OSP nie ma ani jednego nowego wozu!!! To jest paranoja. MAŁO JUŻ TAKICH POWIATÓW....ale u nas się liże po kolei komus dupe by jednostki były cicho.....ktos nie jest cicho??? No to się go niszczy...

A co do konfliktu kolego to zaczął sie on od momentu jak nasz były Prezes został KOmendantem Gminnym ZOSP RP.
Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek!!!

Bo my strażacy musimy trzymac się razem i byc ponad wszelkimi układami!!!
Awatar użytkownika

artur_wyszonki
Posty: 272
Rejestracja: wt 10 sty 2012, 16:30
OSP (gm., woj.): OSP Wyszonki Kościelne (gm. Klukowo woj. podlaskie)
Lokalizacja: Wyszonki Kościelne (Podlaskie)
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: artur_wyszonki »

prezydium ZG ZOSP RP w Miliczu
To tam grubo macie jak macie zarząd głowny :p już w kilku postach w tym wątku widziałem ten błąd, ZG to zarząd główny a ZOG to zarząd oddziału gminnego. A po za tym to nie podobają mi się te wasze kłótnie na tym forum, piszcie sobie na priv albo sie spotkajcie i dajcie sobie po razie...
I te wymienianie jednostek z nazwy to też przesada
Awatar użytkownika

Topic author
Marcoos7
Posty: 30
Rejestracja: śr 14 lis 2012, 11:16
OSP (gm., woj.): Województwo Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: Marcoos7 »

artur_wyszonki pisze:
prezydium ZG ZOSP RP w Miliczu
To tam grubo macie jak macie zarząd głowny :p już w kilku postach w tym wątku widziałem ten błąd, ZG to zarząd główny a ZOG to zarząd oddziału gminnego. A po za tym to nie podobają mi się te wasze kłótnie na tym forum, piszcie sobie na priv albo sie spotkajcie i dajcie sobie po razie...
I te wymienianie jednostek z nazwy to też przesada

To kit123 zaczał wymieniac nazwy jednostek.....

Nie znam się dobrze na skrótach i przepraszam za błąd.... Wszędzie gdzie pisałem Prezydium ZG ZOSP RP miałem na mysli zarząd gminny...
Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek!!!

Bo my strażacy musimy trzymac się razem i byc ponad wszelkimi układami!!!

Rafal998
Posty: 59
Rejestracja: śr 02 lip 2008, 16:16
Kontakt:
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: Rafal998 »

artur_wyszonki pisze:
prezydium ZG ZOSP RP w Miliczu
To tam grubo macie jak macie zarząd głowny :p już w kilku postach w tym wątku widziałem ten błąd, ZG to zarząd główny a ZOG to zarząd oddziału gminnego. A po za tym to nie podobają mi się te wasze kłótnie na tym forum, piszcie sobie na priv albo sie spotkajcie i dajcie sobie po razie...
I te wymienianie jednostek z nazwy to też przesada
To jest forum i każdy powtarzam każdy ma prawo się wypowiadać publicznie :)
Takiś mądry to znajdź mi przepis który mówi o tym że skrót typu ZG OSP RP jest skrótem tylko i wyłącznie Zarządu Głównego a że nie może go używać Zarząd Gminny ? Szukałem i nie znalazłem za to znalazłem bardzo wiele Zarządów Gminnych posługujących się tym skrótem np.
http://www.trabkiw.ug.gov.pl/ug/index.p ... nie-zg-osp
http://www.zosprp-lodz.pl/przedstawiciele.php
http://sobowidz.osp.org.pl/2/index.php/ ... nie-zg-osp
http://sobowidz.osp.org.pl/2/index.php/ ... nie-zg-osp
http://www.tvkonin.pl/index.php/slupca- ... trzakowie-

kit123
Posty: 7
Rejestracja: czw 28 lut 2013, 15:11
OSP (gm., woj.): Gmina Cieszków , woj Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: kit123 »

1. No dobra ... Teraz tak ...
- 266 poszło gdzie poszło i tak jak widać o przekazaniu wozu decyduje komendant Psp a nie ktoś kto głosi swoje opinie
-GCBA Psp jest dalej i nie wiadomo kiedy będzie zakupiony nowy (to trochę kosztuje a zwłaszcza jak chce się Scanie albo Mercedesa ) to wejdź i zobacz jaki duży koszt jest .
-Sułów funkcjonuje teraz dobrze wiadomo można powiedzieć że są na wszystko pieniądze ....
-Wracając do GCBA z Psp o przekazanie tego wozu tak jak mówiłem zdecyduje komendant (mogę ci powiedzieć że wiem że Osp Wierzchowice będzie silnie się o niego starać było to im obiecane przez magazyn że dostaną nowe GCBA ale z pomysłu się wycofano i mogą dołożyć Psp do zakupu nowego ale dać warunek że Wierzchowice wtedy ma dostać tego używanego od Psp )
i to jest wszystko zależy teraz od Psp a może komendant bedzie chciał wesprzeć wasze Osp i dać wam taki prezent żebyście byli dalej tak aktywną jednostką .
2. No a gdzie miał być ten Jelcz ?? w garażu nie jest włączony do podziału niedługo będzie czekają na numery .
Teraz pytanie do ciebie czy ty poważny ???
Skąd kto wie kiedy będzie jaki pożar nikt tego nie wie .... (no chyba że podpala)
Jednostka jest w pełni gotowa jak by nie byli to napewno nie przyjęli by tego wozu
Jak można trzymać kogoś wóz w garażu swoim ?? on oczekuje na przydzielenie nowych numerów ( z tego co wiem ma dostać takie numery jak Osp Wracławice a oni jakieś inne ...)
Widok Jelcza w Śniegu .... Przez tydzień żadnemu wozowi nic się nie stanie .... napewno rdza nie wyskoczy :) A tak propo to Jelcz z Psp stał ostatnio też cały tydzień w śniegu przez Awarie ....
Nie wypowiadam się na temat robionych inwestycji w waszym Osp ale poszły tam spore pieniądze nie ukrywajmy ...
Marcoos7 wiesz co może już nie przesadzaj bo z tego co piszesz to może niech Milicz zrobi tyle Jrg co Wrocław żeby siły były wystarczające ....
2 zastępy Psp do tego 1 zastęp WSP + 2 zastępy Osp Milicz siła początkowa jest bardzo duża wiec nie pisz takich głupot , na miasto Milicz jest bardzo dobrze wiadomo lepiej by było jeszcze tego GCBA ale przecież masz jednostki Osp do 10 km 2 zastępy Sułów , Wierzchowice , Cieszków (Wierzchowice , Cieszków posiada GCBA ) zwłaszcza że powiat milicki zamieszkuje 38 tys ludności, znaczny zajmują lasy i wody również większość pożarów to trawy i spytaj się sam kierowców że GCBA nie jest wstanie wszędzie wjechać (podmokłe tereny) To nie jest Miasto Wrocław że wszędzie są ulice a większość pożarów to pożar mieszkań wiec co ty masz za opinie ? Na 15 tys miasto obsadzone jest dobrze jeśli Psp Milicz uważało by inaczej utworzyło by obsadę na 3 auto ..

slawek.998
Posty: 516
Rejestracja: ndz 31 gru 2006, 11:16
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: slawek.998 »

Jak dzieci - jajka ogolic i do piaskownicy.

Rafal998
Posty: 59
Rejestracja: śr 02 lip 2008, 16:16
Kontakt:
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: Rafal998 »

kit123 pisze:1. No dobra ... Teraz tak ...
- 266 poszło gdzie poszło i tak jak widać o przekazaniu wozu decyduje komendant Psp a nie ktoś kto głosi swoje opinie
-GCBA Psp jest dalej i nie wiadomo kiedy będzie zakupiony nowy (to trochę kosztuje a zwłaszcza jak chce się Scanie albo Mercedesa ) to wejdź i zobacz jaki duży koszt jest .
-Sułów funkcjonuje teraz dobrze wiadomo można powiedzieć że są na wszystko pieniądze ....
-Wracając do GCBA z Psp o przekazanie tego wozu tak jak mówiłem zdecyduje komendant (mogę ci powiedzieć że wiem że Osp Wierzchowice będzie silnie się o niego starać było to im obiecane przez magazyn że dostaną nowe GCBA ale z pomysłu się wycofano i mogą dołożyć Psp do zakupu nowego ale dać warunek że Wierzchowice wtedy ma dostać tego używanego od Psp )
i to jest wszystko zależy teraz od Psp a może komendant bedzie chciał wesprzeć wasze Osp i dać wam taki prezent żebyście byli dalej tak aktywną jednostką .
2. No a gdzie miał być ten Jelcz ?? w garażu nie jest włączony do podziału niedługo będzie czekają na numery .
Teraz pytanie do ciebie czy ty poważny ???
Skąd kto wie kiedy będzie jaki pożar nikt tego nie wie .... (no chyba że podpala)
Jednostka jest w pełni gotowa jak by nie byli to napewno nie przyjęli by tego wozu
Jak można trzymać kogoś wóz w garażu swoim ?? on oczekuje na przydzielenie nowych numerów ( z tego co wiem ma dostać takie numery jak Osp Wracławice a oni jakieś inne ...)
Widok Jelcza w Śniegu .... Przez tydzień żadnemu wozowi nic się nie stanie .... napewno rdza nie wyskoczy :) A tak propo to Jelcz z Psp stał ostatnio też cały tydzień w śniegu przez Awarie ....
Nie wypowiadam się na temat robionych inwestycji w waszym Osp ale poszły tam spore pieniądze nie ukrywajmy ...
Marcoos7 wiesz co może już nie przesadzaj bo z tego co piszesz to może niech Milicz zrobi tyle Jrg co Wrocław żeby siły były wystarczające ....
2 zastępy Psp do tego 1 zastęp WSP + 2 zastępy Osp Milicz siła początkowa jest bardzo duża wiec nie pisz takich głupot , na miasto Milicz jest bardzo dobrze wiadomo lepiej by było jeszcze tego GCBA ale przecież masz jednostki Osp do 10 km 2 zastępy Sułów , Wierzchowice , Cieszków (Wierzchowice , Cieszków posiada GCBA ) zwłaszcza że powiat milicki zamieszkuje 38 tys ludności, znaczny zajmują lasy i wody również większość pożarów to trawy i spytaj się sam kierowców że GCBA nie jest wstanie wszędzie wjechać (podmokłe tereny) To nie jest Miasto Wrocław że wszędzie są ulice a większość pożarów to pożar mieszkań wiec co ty masz za opinie ? Na 15 tys miasto obsadzone jest dobrze jeśli Psp Milicz uważało by inaczej utworzyło by obsadę na 3 auto ..
Samochód GCBA z PSP Milicz stał dłuższy czas na mrozie widzę wiesz dobrze a czy wiesz że to auto stało na mrozie i nie spuścili z niego wody potem odtajało na garażu i co się okazało że coś bardzo ważnego zamarzło przy autopompie i kupa kasy za naprawę za tym stoi, za tpo pewno ktoś beknie nie moja sprawa wię PSP jest osłabione w tym momencie a jego zastępuje stare GBA... z tego co gadają wszystkie sroki i wróbelki to Wierzchowice magazyn gazu ma utworzyć zakładówkę więc ten GCBA nie trafi do nich...a szkoda bo naprawdę mobilna jednostka szacun się należy. Sułów nie posiada na dzień dzisiejszy dwóch zastępów bo tylko swojego starego poczciwego stara mają w podziale to co dostali od PSP prawdopodobnie z tego co wiem ma iść na złom i czy to jest dobrze? czy ten samochód nie służyłby lepiej w innej jednostce np. OSP Czatkowice? Ten samochód co tam poszedł jest i jeszcze będzie kością niezgody pomiędzy ZG OSP w Miliczu a KP PSP w Miliczu zobaczysz....hehe nie rozśmieszaj mnie z tym że czekają na numery hahaha bo się zleję ze śmiechu :) W OSP Milicz nie robi się żadnych inwestycji od paru lat kolego, spore pieniądze hihi tam chłopie przez wieki nic nie robione było i dobrze że burmistrz św.pamięci Ryszard to zrobił bo by nic nie było tak ważna dla miasta i gminy jednostka w centrum miasta wstyd jej nie remontować a propo tego remontu zobacz jak ktoś spi....ł sparwę parę lat temu był remont ja wiem ile nie pamiętam ale ok 6 lat? może się myle...zobacz na ściany tam grzyb niesamowity ten budynek nie odremontowano jego odnowiono troszkę i to przez firmę co widać jak teraz wygląda...Na zastęp WSP nie patrz bo oni są wewnętrzną jednostka ochrony ppoż w MON jak mają czas i możliwość to pewno wyjadą ale nie mozna ich liczyć jako kluczową jednostkę dla miasta Milicza z PSP i OSO się zgodzę, ale OSP Milicz niech wyjedzie tym śmiesznym Mercedesem kolego do pożaru naprawdę nic nie zrobią i tylko 3 miejsca w aucie....:( GCBA moze wjechać wszędzie? buhahaha chyba się mylisz nie raz siedziałem na grząskim terenie proszę cię ....A z tą obsadą na 3 auto w PSP to jak przeczytałem ręce mi opadły naprawdę na jakim świecie ty żyjesz? I Ty byłeś strażakiem PSP tak tak chyba w snach proszę cię nie piszmy już tutaj o tych jajach bo nie ma sensu chłopak napisał że chce pomocy a tutaj jakieś prywatne sprzeczki się rozchodzą...jeśli nie chcesz pomóc to nie odpisuj mu i święty spokój :) Pozdrawiam

kit123
Posty: 7
Rejestracja: czw 28 lut 2013, 15:11
OSP (gm., woj.): Gmina Cieszków , woj Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: kit123 »

1 . Powiem co myślę i kończę ten śmieszny temat bo on chce pomocy a nie takie tam ....
2. Kto jest winny temu wszystkiemu każdy wie Naczelnik tej jednostki i mogę ci powiedzieć że widziałem już dawno że GCBA wam zostanie zabrany dobre 2 mies przed wami powód ? miał odejść było szybciej usunąć go z szeregów właśnie o to chodziło po prostu nie sympatia zarządu gminnego do niego ! teraz cierpi cała jednostka przez jedną osobą ... I żeby się tylko skończyło na zabraniu GCBA a nie wydaleniu jednostki ..
3. Teraz coś dla ciebie Marcoos walcz informuj kolegów są ludzie którzy chcą zniszczyć waszą jednostkę ! i powiedzieli że was wykończą nie bede wymieniał nazwisk ale tu nawet nie chodzi o ludzi z zarządu gminnego ale również z innych Gmin jaki mają w tym sens ? nie wiem ale chodzi pewnie o oszczędność sam jak widzisz Milicz nawet nie stać na obchody Dni Ziemi Milickiej ...
4. Mało wiesz o Sułowie widzę oby dwa Auta były naprawiane Star 266 z Psp Hamulce i sygnały a drugi wóz Klakson i chyba Syrena wszystko zostało naprawione
5. Jelcz z Psp był naprawiany w Firmie Woł.. kto za to beknie ? Oni mieli naprawić co innego a nie zajmować się wodą i to Psp Może być winne samemu sobie . ! my jak oddawaliśmy Mercedesa do serwisu był całkowicie pusty woda , sprzęt wszystko spuszczone nawet środek pianotwórczy to komendant może mieć teraz pretensje sam do siebie że ma takich ludzi odpowiedzialnych za to .
6. Tego nie wiadomo czy będzie zakładowa z pomysłu się dawno temu wycofano może wrócił
7. Wiem na co czekają wiec to ty mnie nie rozśmieszaj
8. Nie gadaj że wam tam źle auta wyremontowane jednostka jest jak jest wiec skończ ... Psp było tez budowane niedawno a jak dzisiaj wygląda ? Tyle pieniędzy co poszło na budowę tego to tam powinny być złote krany
9. 3 miejsca tak ? a GCBA ile ma . 4 mądralo ...
10. Czytaj uważnie co pisałem że GCBA nie może wjechać wszędzie ponieważ jest podmokły teren ... wkońcu 6600 wody to trochę to wszystko waży nie ?
11 . Obsada na 3 auto jest możliwe jeśli jednostka Psp dostanie inną kategorię ... zalezy to od wyjazdów , zamieszkujących , itp ale na utrzymanie 3 rzutu Psp Milicz nie stać logiczne chyba ...
12. GCBA zastępuje stare GBA to żeś dowalił teraz .. GBA jest nowsze od GCBA jak byś nie wiedział . Jelcz z PSP został zakupiony jako pierwszy wóz (z tych nowszych) po nim Staro-Man a teraz Atego . I Jelcz z Psp to Prototyp ich jest kilkanaście w Polsce . Czy Psp jest osłabione ? Patrząc 2 lata do tyłu gdy mieli wypadek Jelczem później staro-manem to można powiedzieć że wtedy było osłabione nie posiadali GBA tylko GLBA a Jelcza zastąpiła stara wysłużona Tatra z Jrg 3 w Wrocławiu która miała ile wyjazdów to tyle awarii .
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: GLM »

A kogo interesują te głupie kłótnie , pomimo to co piszesz """To jest forum i każdy powtarzam każdy ma prawo się wypowiadać publicznie """ a nie każdy ma ochote patrzeć na to
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż

Bonk
Posty: 145
Rejestracja: śr 11 lis 2009, 16:30
OSP (gm., woj.): Łódź - Sikawa (woj. łódzkie)
Kontakt:
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: Bonk »

Rafal998 pisze:
artur_wyszonki pisze:
prezydium ZG ZOSP RP w Miliczu
http://www.zosprp-lodz.pl/przedstawiciele.php
Są to PRZEDSTAWICIELE Z TERENU WOJ. ŁÓDZKIEGO W SKŁADZIE WŁADZ KRAJOWYCH ZWIĄZKU OSP RP :)
Obrazek

Ochotnicza Straż Pożarna Łódź - Sikawa
https://www.facebook.com/Ochotnicza-Str ... 705960626/

Rafal998
Posty: 59
Rejestracja: śr 02 lip 2008, 16:16
Kontakt:
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: Rafal998 »

GLM pisze:A kogo interesują te głupie kłótnie , pomimo to co piszesz """To jest forum i każdy powtarzam każdy ma prawo się wypowiadać publicznie """ a nie każdy ma ochote patrzeć na to
To nie patrz :) he he

PJ
Posty: 43
Rejestracja: śr 04 sty 2006, 11:39
Status: Offline

Re: Czy wyrzucenie ze ZOSP RP równe jest z likwidacją OSP?

Post autor: PJ »

Rafal998 pisze: Takiś mądry to znajdź mi przepis który mówi o tym że skrót typu ZG OSP RP jest skrótem tylko i wyłącznie Zarządu Głównego a że nie może go używać Zarząd Gminny ? Szukałem i nie znalazłem za to znalazłem bardzo wiele Zarządów Gminnych posługujących się tym skrótem np.
http://www.trabkiw.ug.gov.pl/ug/index.p ... nie-zg-osp
http://www.zosprp-lodz.pl/przedstawiciele.php
http://sobowidz.osp.org.pl/2/index.php/ ... nie-zg-osp
http://sobowidz.osp.org.pl/2/index.php/ ... nie-zg-osp
http://www.tvkonin.pl/index.php/slupca- ... trzakowie-
Z tego co sie orientuję to nie ma Zarządów Gminnych ZOSP RP są tylko Zarządy Oddziałów Gminnych ZOSP RP więc logicznym skrótem jest ZOG ZOSP RP.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat