Wsparcie dla osp

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.
Awatar użytkownika

Topic author
damiano20
Posty: 36
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 26 lis 2013, 20:29
OSP (gm., woj.): Świętokrzyskie KONIEC ŚWIATA
Status: Offline

Wsparcie dla osp

Post autor: damiano20 »

Cześć Panowie , pozwoliłem sobie umieścić nowy temat na forum w sprawie wsparcia, dofinansowania osp. Ciężko uzyskać mi pieniądze od gminy lub innych instytucji. Mogli byście pomóc podesłać jakieś pomysły gdzie bym mógł złożyć jakieś pisma o niewielkie wsparcie np jakiś sprzęt indywidualny pożarniczy itp ?
Awatar użytkownika

seligow
Posty: 679
Rejestracja: pn 15 mar 2010, 13:31
OSP (gm., woj.): Seligów woj.Łódzkie
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wsparcie dla osp

Post autor: seligow »

Najwięcej wsparcia uzyskasz w tym małym białym prostokącie w prawym górnym rogu. W tym z napisem "szukaj"...
Aaa i taka rada: Dwa takie same tematy nie dadzą podwójnego wsparcia...
Starszy sikawkowy

marti11
Posty: 3
Rejestracja: pn 17 mar 2014, 14:01
Status: Offline

Re: Wsparcie dla osp

Post autor: marti11 »

dzięki za informacje.
Awatar użytkownika

Topic author
damiano20
Posty: 36
Rejestracja: wt 26 lis 2013, 20:29
OSP (gm., woj.): Świętokrzyskie KONIEC ŚWIATA
Status: Offline

Re: Wsparcie dla osp

Post autor: damiano20 »

"seligow" masz takie rzeczy pisać to lepiej wogole nic nie pisz tutaj

anze11
Posty: 3
Rejestracja: wt 18 mar 2014, 09:26
Status: Offline

Re: Wsparcie dla osp

Post autor: anze11 »

dlaczego ?

sloikk
Posty: 282
Rejestracja: wt 11 paź 2011, 20:13
OSP (gm., woj.): Kuźnica Grabowska
Status: Offline

Re: Wsparcie dla osp

Post autor: sloikk »

damiano20 pisze:"seligow" masz takie rzeczy pisać to lepiej wogole nic nie pisz tutaj
A moim zdaniem udzielił odpowiedzi, która powinna usatysfakcjonować pytającego w 100 procentach ;)
Awatar użytkownika

yrahsjd
Posty: 71
Rejestracja: pt 31 maja 2013, 09:47
Status: Offline

Re: Wsparcie dla osp

Post autor: yrahsjd »

To gdzie ma pisać jak nie na forum dla strażaków????? Niestety , jak widać wszyscy tylko mądrzy w gębie .

Kolego zapraszam na priv to podrzucę Ci parę pomysłów
Awatar użytkownika

seligow
Posty: 679
Rejestracja: pn 15 mar 2010, 13:31
OSP (gm., woj.): Seligów woj.Łódzkie
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wsparcie dla osp

Post autor: seligow »

Ale na forum też powinien panować porządek. Spróbuj powielić temat na jakimś poważnym forum, to twój wpis ląduje w koszu, a ty dostajesz maila, że następnym razem zablokują Ci konto na kilka miesięcy. Szkoda że nasze forum staje się powoli szambem.
Jeżeli jakiś temat jest opisany na forum, to nie ma potrzeby robić tego ponownie, a masz moje słowo że pozyskiwanie środków opisane jest najdokładniej jak tylko się da. Chcesz szacunku?? To sam zacznij go okazywać...
Starszy sikawkowy

ospglinik
Posty: 506
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 18:21
OSP (gm., woj.): glinik,podkarpackie
Status: Offline

Re: Wsparcie dla osp

Post autor: ospglinik »

yrahsjd pisze:To gdzie ma pisać jak nie na forum dla strażaków????? Niestety , jak widać wszyscy tylko mądrzy w gębie .

Kolego zapraszam na priv to podrzucę Ci parę pomysłów
to mu pomagaj gotowe,wnioski mu podeślij namiary do instytucji ,ma internet ,i komputer to niech siądzie i poszuka ,myślisz że każdy ciężko nie pracuje żeby zdobyć coś dla swojej jednostki ,najpierw pomyśl póżniej pisz
Awatar użytkownika

yrahsjd
Posty: 71
Rejestracja: pt 31 maja 2013, 09:47
Status: Offline

Re: Wsparcie dla osp

Post autor: yrahsjd »

Oczywiście że mu podeślę, nie jestem leszczem, który jedyne co robi na tym forum, to wymądrza się!!

ospglinik
Posty: 506
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 18:21
OSP (gm., woj.): glinik,podkarpackie
Status: Offline

Re: Wsparcie dla osp

Post autor: ospglinik »

yrahsjd pisze:Oczywiście że mu podeślę, nie jestem leszczem, który jedyne co robi na tym forum, to wymądrza się!!
ja się tu nie wymądrzam jak to napisałeś ,żeby coś dostać to trzeba poszukać ,i ciężko się napracować a tu napisze jeden z drugim bo on nie wie gdzie ,żal mi cię ,ale więcej tego już nie będe komentował .prosiłbym moderatora o usunięcie tego wątku ,ale się mi wydaje że nie ma takiej osoby
Awatar użytkownika

yrahsjd
Posty: 71
Rejestracja: pt 31 maja 2013, 09:47
Status: Offline

Re: Wsparcie dla osp

Post autor: yrahsjd »

Masz rację, trzeba się napracować, aby do czegoś dojść, coś osiągnąć. Prawda stara jak świat...... Kolejna prawda to, to że trzeba pomagać innym, słabszym; min dlatego powstało to forum,by strażacy na wzajem sobie pomagali. 8)

W kraju istnieje wiele jednostek prężnie działających , których członkowie dumni są ze swojej historii i dorobku pokoleń. Istnieją również jednostki , które straciły "ducha". Jako strażacy jesteśmy zobowiązani pomóc druhom z tych jednostek odzyskać wiarę, chęci do działania.

Nie złość się Druhu, jeden z drugim... wesprzyj człowieka dobrym słowem, podziel się wiedzą. Gdzie strażacy mają szukać wsparcia jak nie wśród swoich :?:


Pozdrawiam Was Serdecznie - CZOŁEM!! :D :D

witczakso
Posty: 4
Rejestracja: śr 21 paź 2015, 19:14
Status: Offline

Re: Wsparcie dla osp

Post autor: witczakso »

Serdeczne podziękowania dla użytkowników którzy znają się na rzeczy....
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat