PRĄDOWNICA FI 52 DO SZTAFETY NA ZAWODY

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
dana879
Posty: 136
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 30 sie 2012, 21:57
Status: Offline

PRĄDOWNICA FI 52 DO SZTAFETY NA ZAWODY

Post autor: dana879 »

Witam,

Interesuje mnie zakup prądownicy fi 52 na zawody strażackie przeznaczonej głównie do sztafety pożarniczej.
Proszę o informacje gdzie można taką zakupić (nazwa sklepu) i w przestępnej cenie żeby była (może być używana).

Pozdrawiam:)

sloikk
Posty: 282
Rejestracja: wt 11 paź 2011, 20:13
OSP (gm., woj.): Kuźnica Grabowska
Status: Offline

Re: PRĄDOWNICA FI 52 DO SZTAFETY NA ZAWODY

Post autor: sloikk »

Google -> PRĄDOWNICA NA ZAWODY -> trzeci link na przykład ;)

lub jeśli Ci bardzo zależy, to

Google -> SKLEP POŻARNICZY -> szukaj w prądownicach w tych sklepach

a jeśli chcesz kupić to dział "Oferty Kupna/Sprzedaż" i piszesz zapytanie, czy ktoś nie ma na sprzedaż używanej.

PS. w pierwszym wyszukaniu w google pojawi Ci się temat z jednego forum, który powinien pomóc.

Pozdrawiam i więcej zapału życzę do wyszukiwania potrzebnych informacji, bo są na wyciągnięcie ręki ;)

Topic author
dana879
Posty: 136
Rejestracja: czw 30 sie 2012, 21:57
Status: Offline

Re: PRĄDOWNICA FI 52 DO SZTAFETY NA ZAWODY

Post autor: dana879 »

Dzięki ale tym sposobem i również innymi już wcześniej akurat szukałem :) a potrzebuje dokładnie sklepu sprawdzonego i godnego polecenia :)
Awatar użytkownika

szymon0407
Posty: 60
Rejestracja: pt 17 maja 2013, 18:28
OSP (gm., woj.): OSP Galew Brudzew wielkopolskie
Status: Offline

Re: PRĄDOWNICA FI 52 DO SZTAFETY NA ZAWODY

Post autor: szymon0407 »

witam! polecam osobiscie sklep pozarniczy "florian" miła obsługa osobiscie kupowalem tam pradownice na zawody do sztafety. i jestem bardzo zadowolony :D

Topic author
dana879
Posty: 136
Rejestracja: czw 30 sie 2012, 21:57
Status: Offline

Re: PRĄDOWNICA FI 52 DO SZTAFETY NA ZAWODY

Post autor: dana879 »

szymon0407 pisze:witam! polecam osobiscie sklep pozarniczy "florian" miła obsługa osobiscie kupowalem tam pradownice na zawody do sztafety. i jestem bardzo zadowolony :D
Dzięki "szymon0407" za podpowiedz :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat