prezent dla chrześniaka

Strażak po godzinach

Topic author
bolekkk
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 24 cze 2014, 10:45
Status: Offline

prezent dla chrześniaka

Post autor: bolekkk »

2 lata zostałem chrzesnym małego Krzysia :P poważna sprawa... tak wiem :) Krzyś za tydzień ma urodziny a ja nie mam dla niego prezentu :( Narzeczona poleciła mi stronę http://hippo-sklep.pl/pizama_dla_dzieci.html na której mogę dla Krzysia kupić piżamkę. Jest on fanem Myszki Miki no i ucieszyłem się, bo na stronie znalazłem taki wzorek. Nie jestem tylko pewny czy chrześniak się ucieszy? Jak uważacie?

marioko
Posty: 4
Rejestracja: pn 14 paź 2013, 13:18
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: marioko »

Nie rozumiem. Jesteś 2 lata chrzestnym czy Twój chrześniak ma 2 lata? ;> Jeśli on ma 2 lata, to bardzo możliwe, że mu się Miki spodoba. Jeśli nie, to kup mu w zestawie jakiś zbiór bajek z Mikim. Tylko nie tych nowych, całkowicie komputerowych. ;)

strazacki12
Posty: 29
Rejestracja: pn 16 cze 2014, 10:19
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: strazacki12 »

Autor ma pewnie dwa lata, albo dwa lata się zastanawia nad piżamą :P
Sprawdziłem - kupiłem - polecam - sklep strażacki http://www.ppoz.sklep.pl

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: 3zuch »

Na 2 lata to jakieś ubranko, może strój Barcelony :)

kfibak
Posty: 4
Rejestracja: czw 05 cze 2014, 16:30
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: kfibak »

jeśli 2 lata, to strój piłkarski (Kostaryka? Brazylia?) bardziej ucieszy rodzica niż dzieciaka. Myślę, że w polu jego zainteresowań powoli pojawiać się będą takie oto sprzęty: http://www.euro.com.pl/artykuly/gry-i-k ... rac-.bhtml Może więc za rok albo dwa?
Awatar użytkownika

Suzi
Posty: 1
Rejestracja: wt 29 lip 2014, 12:16
OSP (gm., woj.): Mikołajki Pomorskie
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: Suzi »

Na 2 lata, to najlepiej jakaś fajna zabawka:)

Listek
Posty: 155
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: Listek »

A może jakaś fajna zabawka sportowa ? Na przykład piłka?
Zerknij sobie na ten internetowy sklep kibica - można tam znaleźć bardzo fajne gadżety sportowe. Między innymi oryginalne piłki siatkowe mikasa.
Sam sprezentowałem taki gadżet swojemu chrześniakowi. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak się chłopak z prezentu ucieszył :)
Szczególnie,ze wspominał swoim rodzicom o takiej piłce przez długi okres. W koncu ojciec chrzestny się nad nim zlitował :)

pure
Posty: 5
Rejestracja: śr 01 paź 2014, 14:01
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: pure »

Ja bym stawiał na jakąś zabawkę. Dla dziecka to jednak podstawa

kamykk
Posty: 2
Rejestracja: pt 03 paź 2014, 13:26
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: kamykk »

Klocki oczywiście, najlepiej Lego, ja jako dziecko je uwielbiałem, chociaż wtedy ciężko było je kupić. Teraz są wszędzie i w różnych konfiguracjach
Awatar użytkownika

maty
Posty: 4
Rejestracja: ndz 12 paź 2014, 20:51
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: maty »

Ostatnio u syna mojego brata widziałem takie kolorowe maty edukacyjne i wydaje mi się, że to fajny pomysł na prezent. Dzieciaki się świetnie na tym bawią, a jednocześnie są grzeczniejsze, bo nie rozchodzą się po całym mieszkaniu tylko są zaabsorbowane tymi kształtami z maty.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: firerun »

te maty to super sprawa:)

mobik
Posty: 2
Rejestracja: śr 15 paź 2014, 20:00
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: mobik »

Ja też jestem za tym, żeby dzieciakowi kupić Lego. Ja je uwielbiałem, do tej pory mam cały wór w piwnicy :)

marioko
Posty: 4
Rejestracja: pn 14 paź 2013, 13:18
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: marioko »

mobik pisze:Ja też jestem za tym, żeby dzieciakowi kupić Lego. Ja je uwielbiałem, do tej pory mam cały wór w piwnicy :)
Dwa lata to za mało na lego. Bardzo łatwo może połknąć drobne części klocków lego. Jeśli już się przymierzać do Lego, to najpierw kupić te duże wersje, które będą bezpieczniejsze, a dopiero jak podrośnie przejść na mniejsze elementy układanki.

Pozdrawiam,
MarioKo
Jem z Głową, Trenuję oraz Dbam o Ciało.
Stosuję Dietę Makrobiotyczną
Awatar użytkownika

Lollak
Posty: 122
Rejestracja: pn 03 lis 2014, 13:56
OSP (gm., woj.): lublin, ubelskie
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: Lollak »

Fajnym pomysłem na prezent mogłaby być dla dziecka wycieczka, taka jak tu: http://aviatourtravel.pl/wycieczki-dla-przedszkolakow/, oczywiście, gdy już podrośnie, bo 2 latek i tak nic z tego nie wyniesie. Ale gdy będzie miał już powiedzmy te 5 czy 6 lat, to taka niespodzianka na pewno będzie bardzo fajnym pomysłem. I oryginalnym, na pewno nikt inny nie wpadnie na podobny pomysł.
poaposdfsdfasdfa
Awatar użytkownika

day
Posty: 4
Rejestracja: sob 22 lis 2014, 11:41
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: day »

Ja bym kupił właśnie klocki, matę albo jakiś samochód - grunt, żeby to była zabawka
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat