Konsekwencje za nie wyjechanie do akcji (KSRG)

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

naczelnik28
Posty: 12
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 13 lut 2011, 22:13
OSP (gm., woj.): niebieszczany gm. sanok
Status: Offline

Re: Konsekwencje za nie wyjechanie do akcji (KSRG)

Post autor: naczelnik28 »

banan998 pisze:
pewnie tez jest zadowolony z 30 telefonow dziennie ze kazik wyjezdza na zakupy, rysio na ryby jedzie itp.
no nie jest tak źle :) takie sytuacje zdarzały się kilka lat temu, ale sporadycznie, może ze dwa razy w roku.i tak już zostało że na każdym szkoleniu w komendzie przypominają. na dzień dzisiejszy (nie wiem jak jest z kierowcami u ciebie) u nas na dwa samochody jest kilkunastu kierowców z kategorią C i teraz nie ma problemu z wyjazdem.
Kolego to, że masz kilkunastu (ja zresztą też) kierowców z kategorią C wcale nie upoważnia ich do prowadzenia pojazdu uprzywilejowanego. Doskonale wiesz, że muszą oni posiadać stosowne pozwolenie wydane przez starostę .

banan998
Posty: 146
Rejestracja: pn 27 gru 2010, 12:04
OSP (gm., woj.): węgorzyno zachodniopomorsie
Status: Offline

Re: Konsekwencje za nie wyjechanie do akcji (KSRG)

Post autor: banan998 »

naczelnik28 pisze:
banan998 pisze:
pewnie tez jest zadowolony z 30 telefonow dziennie ze kazik wyjezdza na zakupy, rysio na ryby jedzie itp.
no nie jest tak źle :) takie sytuacje zdarzały się kilka lat temu, ale sporadycznie, może ze dwa razy w roku.i tak już zostało że na każdym szkoleniu w komendzie przypominają. na dzień dzisiejszy (nie wiem jak jest z kierowcami u ciebie) u nas na dwa samochody jest kilkunastu kierowców z kategorią C i teraz nie ma problemu z wyjazdem.
Kolego to, że masz kilkunastu (ja zresztą też) kierowców z kategorią C wcale nie upoważnia ich do prowadzenia pojazdu uprzywilejowanego. Doskonale wiesz, że muszą oni posiadać stosowne pozwolenie wydane przez starostę .
PRZEPRASZAM ZA MOJE NIE DOPATRZENIE. ZAPOMNIAŁEM NAPISAĆ WE WCZEŚNIEJSZYCH WPISACH ŻE U NAS WSZYSCY KIEROWCY Z KATEGORIĄ C LUB C+E POSIADAJĄ STOSOWNE ZAŚWIADZCZENIA DO PROWADZENIA POJAZDÓW UPRZYWILEJOWANYCH.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat