Skarbnik OSP

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
ospnaglowice
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 01 sty 2015, 22:07
OSP (gm., woj.): osp naglowice swietokrzyskie
Status: Offline

Skarbnik OSP

Post autor: ospnaglowice »

Witam wszystkich druhów .
Mam pytanie na temat skarbnika osp. Nasz skarbnik bardzo nie gospodarnie zarządza finansami naszej jednostki :oops: , w roku 2016 mamy zebranie sprawozdawczo wyborcze .
Pytanie czy w roku 2015 na zebraniu sprawozdawczym możemy zagłosować nad wotum nieufności dla niego?????
Awatar użytkownika

marcing2508
Posty: 47
Rejestracja: czw 17 kwie 2014, 17:05
Status: Offline

Re: Skarbnik OSP

Post autor: marcing2508 »

Wydaje mi się, że udzielenie lub nie udzielenie absolutorium dotyczy całego zarządu, a nie danego członka. Tak więc w przypadku kiedy nie zgadzacie się z pracą zarządu w roku sprawozdawczym i nie udzielacie absolutorium to są wybory nowego zarządu. Chyba ;)
Awatar użytkownika

seligow
Posty: 679
Rejestracja: pn 15 mar 2010, 13:31
OSP (gm., woj.): Seligów woj.Łódzkie
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skarbnik OSP

Post autor: seligow »

ospnaglowice pisze:Nasz skarbnik bardzo nie gospodarnie zarządza finansami naszej jednostki
A coś konkretniej?? Co robi z tymi pieniędzmi nie tak?
Starszy sikawkowy
Awatar użytkownika

damian_osp
Posty: 571
Rejestracja: ndz 24 kwie 2011, 10:15
OSP (gm., woj.): OSP Posada Zarszyńska
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skarbnik OSP

Post autor: damian_osp »

Skarbnik to raczej trzyma porządek w kasie, a pieniędzmi operuje prezes lub ogólnie cały zarząd. Napisz pierwsze w czym jest problem?
Bogu na chwałę, ludziom na pożytek

Lukasss
Posty: 1
Rejestracja: śr 28 sty 2015, 16:36
OSP (gm., woj.): otwock Mazowieckie
Status: Offline

Re: Skarbnik OSP

Post autor: Lukasss »

Witam, mam takie pytanie obecnie u mnie w jednostce w bieżącym roku 2015 maja być wybory obecny prezes nie chce kandydować ponownie na prezesa i nie ma osoby odpowiedniej na to stanowisko i czy skarbnik który zostanie kolejna kadencję skarbnikiem może dostać tzw "po" pełniącego obowiązki Prezesa OSP?

ospglinik
Posty: 506
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 18:21
OSP (gm., woj.): glinik,podkarpackie
Status: Offline

Re: Skarbnik OSP

Post autor: ospglinik »

Lukasss pisze:Witam, mam takie pytanie obecnie u mnie w jednostce w bieżącym roku 2015 maja być wybory obecny prezes nie chce kandydować ponownie na prezesa i nie ma osoby odpowiedniej na to stanowisko i czy skarbnik który zostanie kolejna kadencję skarbnikiem może dostać tzw "po" pełniącego obowiązki Prezesa OSP?

nie może bo ci krs odżuci
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat