DODATKI DO MUNDURU GALOWEGO

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

Topic author
damiano20
Posty: 36
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 26 lis 2013, 20:29
OSP (gm., woj.): Świętokrzyskie KONIEC ŚWIATA
Status: Offline

DODATKI DO MUNDURU GALOWEGO

Post autor: damiano20 »

HEj Panie i Panowie. Pozwoliłem sobie założyć taki temat ponieważ chce zakupic takie paski skórzane, a podwieszenie odznaki wzorowy strażak. Raz widziałem na allegro takie paski kosztowały one 6 badź 8 zł ale za skarby nie moge teraz ich znaleźć :/
Pomógł by mi ktoś poszukać moze na innych stronach takich pasków ?
z góry dziękuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika

bohun
Posty: 192
Rejestracja: śr 24 cze 2009, 08:11
OSP (gm., woj.): (pow. olkuski, małopolskie)
Status: Offline

Re: DODATKI DO MUNDURU GALOWEGO

Post autor: bohun »

Ja to zrobiłem na zwykłej tasiemce czarnej szerokości około 1cm przypiętej do munduru agrafka z jednej strony a z drugiej mam dziurkę na śrubkę odznaki . I masz za darmo :)

ANDY
Posty: 54
Rejestracja: śr 21 sty 2009, 00:42
Status: Offline

Re: DODATKI DO MUNDURU GALOWEGO

Post autor: ANDY »

A ja zakupiłem takie paski z czarnej dermy w biurze wojewódzkim związku za jakieś śmieszne pieniądze - chyba po złotówce lub dwa za sztukę. Są fajne bo miękki i można ich używać do dystynkcji koszulowych - po przyklejeniu dystynkcji na kropelkę lub do wzorki po zakręceniu odznaki. Z drugiej strony jest dziurka na guzik, Takie paski można również pociąć z kupionego od kaletnika kawałka dermy czy skóry powinno wyjść jeszcze taniej.
Awatar użytkownika

fireman90
Posty: 638
Rejestracja: sob 03 cze 2006, 10:58
Lokalizacja: śląskie
Status: Offline

Re: DODATKI DO MUNDURU GALOWEGO

Post autor: fireman90 »

ANDY pisze:Takie paski można również pociąć z kupionego od kaletnika kawałka dermy czy skóry powinno wyjść jeszcze taniej.
Jeśli będą to kawałki odpadowe , to nawet możesz je otrzymać gratis. Wymiary oryginalnego paska to 80 mm długości i 17 mm szerokości. Dziurka na gwint odznaki ok. 17mm od dolnej krawędzi a dziurka na guzik ok 10 mm od górnej i rozcięcie w dół na średnicę guzika.
Jajakobyły
Awatar użytkownika

Topic author
damiano20
Posty: 36
Rejestracja: wt 26 lis 2013, 20:29
OSP (gm., woj.): Świętokrzyskie KONIEC ŚWIATA
Status: Offline

Re: DODATKI DO MUNDURU GALOWEGO

Post autor: damiano20 »

Ja się pytam gdzie można zakupić a nie kto z czego co robi. Narobicie jakiegoś badziewia a później się dziwić ze co drugi ubrany jak sierota !

kubana
Posty: 3
Rejestracja: pt 13 mar 2015, 09:51
OSP (gm., woj.): myślenice, małopolskie
Status: Offline

Re: DODATKI DO MUNDURU GALOWEGO

Post autor: kubana »

Może wystaw ogłoszenie na olx albo gumtree. Tam to się wszystko znajdzie.
Sprawdź opis leku Nimesil -> https://viqo.pl/nimesil-nimesulid-ulotk ... nnik-cena/ Poznasz skład, dawkowanie, zamienniki i ceny.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat