Impotencja?

Strażak po godzinach

Topic author
totak
Posty: 152
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Impotencja?

Post autor: totak »

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem ze wzwodem. Szczególnie w prezerwatywie ( żona nie chce robić tego bez). Mam 32 lata. Wprawdzie miałem trochę problemów w ostatnim czasie ale że aż tak?
Dodam,że do lekarza nie chcę za bardzo iść. Może są jakieś środki, które mogłyby to zatrzymać?

Listek
Posty: 155
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: Listek »

32 lata, to jeszcze jesteś młody. A nie zastanawiałeś się, żeby pójść z tym do jakiegoś lekarza? Np od narządów męskich? Urolog, seksuolog. W pierwszej kolejności do rodzinnego - on dalej pokieruje.
Środków jest dużo - np sildenafil. Ale nie stosowałbym tego od razu. Bo jednak ma on też różnego rodzaju skutki uboczne.

Topic author
totak
Posty: 152
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: totak »

Właśnie dlatego nie chcę iść jeszcze do lekarza. Chciałbym przetestować jakichś innych metod, środków zanim zdecyduję się na leki. O tym sildenafilu trochę czytałem ale generalnie polecaja go gościom po 50 rż a nie młodym.
Widziałem,że reklamują jakieś środki w tv. Czy mogą być skuteczne?

MarcinM1992
Posty: 4
Rejestracja: wt 31 mar 2015, 15:53
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: MarcinM1992 »

Po pierwsze zrób badania hormonalne, może masz jakieś zaburzenia, po drugi poczytaj o naturalnych sposobach na poprawę poziomu testosteronu mniej stresu, regularne ćwiczenia fizyczne, i wiele innych wszystko możesz spokojnie znaleźć w google

Listek
Posty: 155
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: Listek »

Bez recepty jest sporo. Na pewno nie zamawiaj tych o mniej znanym skladzie, na przykład na allegro bo możesz sobie tylko zaszkodzić. Lepiej jest kupić coś sprawdzonego.
Permen jest niezły. Ale najlepszym środkiem obecnie jest chyba Goman. Spokojnie zamówisz sobie przez internet w sklepach.

Topic author
totak
Posty: 152
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: totak »

Listek pisze:Bez recepty jest sporo. Na pewno nie zamawiaj tych o mniej znanym skladzie, na przykład na allegro bo możesz sobie tylko zaszkodzić. Lepiej jest kupić coś sprawdzonego.
Permen jest niezły. Ale najlepszym środkiem obecnie jest chyba Goman. Spokojnie zamówisz sobie przez internet w sklepach.
Gdzie konkretnie kupowałeś? I jaki jest mniej więcej koszt?

ktberg89
Posty: 5
Rejestracja: śr 15 kwie 2015, 08:59
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: ktberg89 »

Jak masz takie problemy to proponuje udać się najpierw do urologa a potem do seksuologa.
Nowoczesne tanie ulotki

Listek
Posty: 155
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: Listek »

Seksuolog rzeczywiście jest wskazany.
A jeżeli chodzi o Goman to tutaj masz ten środek http://intymnosc.pl/goman-niesamowity-s ... -1532.html

Można też zamówić jedno opakowanie aby przetestować. Chociaż taki 5-pak wychodzi dużo taniej.

Topic author
totak
Posty: 152
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: totak »

Seksuolog ? No dajcie sobie spokój. Już pisałem,ze do lekarza nie chcę na razie iść tak więc nie atakujcie mnie już takimi propozycjami. Jeszcze nie jest tak źle abym miał się leczyć.

Ok tabsy zamówione, odżałowałem tą stówkę. Jak nie zadziałają to masz u mnie dług.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: 3zuch »

Doszły już, działają?

dassowa
Posty: 3
Rejestracja: pn 20 kwie 2015, 12:55
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: dassowa »

W tym wieku impotencja?? A żona nie może brać tabletek?

gideon
Posty: 1
Rejestracja: czw 07 maja 2015, 15:43
Kontakt:
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: gideon »

Na początek pomyśl o naturalnych sposobach na poprawę potencji i może wypoczynku lub zmianie stylu życia na bardziej zdrowy. Sporo porad na ten temat znajdziesz w tym artykule: https://www.sexuarium.pl/strona/12-spos ... esc-libido Nie polecam też brania różnych leków i suplementów bez konsultacji z lekarzem.

Mortel
Posty: 3
Rejestracja: pt 08 maja 2015, 13:16
Kontakt:
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: Mortel »

Jak dla mnie to stres - spróbuj się zrelaksować - może lampka wina przed stosunkiem?
Awatar użytkownika

Lollak
Posty: 122
Rejestracja: pn 03 lis 2014, 13:56
OSP (gm., woj.): lublin, ubelskie
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: Lollak »

Na mnie wino działa wręcz przeciwnie, podobnie jak każdy inny alkohol. Czy rady pomogły?
Jeśli nie, to jednak radziłbym wybrać się do lekarza. U mnie po wizycie u urologa okazało się, że z hydrauliką jest wszystko w porządku i przyczyna leży gdzie indziej. Wybrałem się do seksuologa, do pani Moniki Rudy z Pracowni Psychorozwoju w Warszawie (naprawdę polecam!) i okazało się, że oczywiście kiedyś miałem wpadkę i od tamtej pory to we mnie było, ten lęk, że się nie sprawdzę i z każdym razem było gorzej. Czasem więc przyczyna leży w psychice, a nie w fizjologii.
poaposdfsdfasdfa

Adrian29
Posty: 258
Rejestracja: sob 25 kwie 2015, 20:34
OSP (gm., woj.): Wrocław Wrocław
Status: Offline

Re: Impotencja?

Post autor: Adrian29 »

To, że ktoś jest młody nie oznacza, że nie może go "dopaść problem". Sam mają 25rad miałem problem ze wzwodem i na początku myślałem, że po prostu moja partnerka mnie nie podnieca. Po zmianie kolejnej dziewczyny, stwierdziłem że to na pewno nie to i zamówiłem środek o nazwie kamagra . Przy okazji tak jak piszą na różnych stronach odstawiłem niemalże papierosy i alkohol i zadziałało. Dziś już nie potrzebuję żadnych wspomagaczy i całkiem dobrze sobie radzę w łóżku:)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat