system selektywny

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
sebastian
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 01 kwie 2004, 15:45
Lokalizacja: kalen
Status: Offline

system selektywny

Post autor: sebastian »

nieznacie jakis stron www dotyczacych tego systemu.gdzie mozna kupic pejdzery i jaka jest ich cena

kolt
Posty: 31
Rejestracja: śr 25 lut 2004, 20:08
Status: Offline

Selektywne

Post autor: kolt »

Podaje ci strone:

http://www.platan.pl/radio.html



Pozdrawiam kolt

Topic author
sebastian
Posty: 3
Rejestracja: czw 01 kwie 2004, 15:45
Lokalizacja: kalen
Status: Offline

selektywne

Post autor: sebastian »

dzieki

piotrkruk
Posty: 86
Rejestracja: pt 08 paź 2004, 17:30
Status: Offline

Post autor: piotrkruk »

ZAKUP PEJDŻERA CI SIĘ NIE OPŁACA!!
KOSZTUJE ON OKOŁO 500 ZŁ
WIĘC ŻEBY WYPOSAŻYĆ OKOŁ 15 OSÓB MUSISZ WYDAĆ 7500 ZŁ.
LEPIEJ JEST ZAKUPIĆ BRAMKĘ SMSOWĄ, KTÓRA WYSYŁA SMSY W RAZIE ALARMU, KOSZT TO 1000 ZŁ + 7% VAT + OKOŁO 500 MONTAŻ
ABONAMENT MIESIĘCZNY (ZALEŻNIE OD OPERATORA) OKOŁO 10 ZŁ.
POZDRAWIAM
PIOTR KRUK

Muerte
Posty: 106
Rejestracja: wt 15 lip 2003, 09:28
Status: Offline

Post autor: Muerte »

ja zak³adam takie systemy.koszt z VAT wynosi 798 z³ + 60 z³ montaz + koszty dojazdu jezeli twoja osp jest daleko. podaje namiary gg 4893399 lub e-mail: michnow@poczta.fm

piotrkruk
Posty: 86
Rejestracja: pt 08 paź 2004, 17:30
Status: Offline

Post autor: piotrkruk »

oooo to świetna cena!!
ja dzwoniłem do firmy która się tym zajmuje to mi powiedzieli, że kosztuje 1000 + 7% vat i montaż ok 600 zł - zdziercy

Kazik5
Posty: 4
Rejestracja: wt 30 lis 2004, 23:56
Status: Offline

Re: system selektywny

Post autor: Kazik5 »

sebastian pisze:nieznacie jakis stron www dotyczacych tego systemu.gdzie mozna kupic pejdzery i jaka jest ich cena
Cze¶æ

Mamy zainstalowany u nas w OSP Nak³o ¦l±skie system oparty na SMS.
(Terminal SMS). Instalowa³a nam to firma Robotec z Zabrza. Oprócz nas maj± to urz±dzenie jednostki s±siednie (6 jednostek) . Dzia³a bez problemu. Urz±dzenie nas kosztowa³o 850z³ + 7% VAT razem z monta¿em. Z tego co wiem to firma Robotec równie¿ ma w swojej ofercie pagery. Mam namiary na firme Robotec:
kom: 501-09-22-66 mail: info@robotec.pl

Pozdrawiam
Kazik OSP Nak³o ¦l±skie

Dietrich
Posty: 6
Rejestracja: pt 15 paź 2004, 17:27
Status: Offline

Post autor: Dietrich »

Dawno mnie tu nie by³o, wiêc mo¿e od¶wierzê w±tek.
Panowie, nie podniecajcie siê zanadto tymi systemami opartymi na telefonii komórkowej, bo s± dni, kiedy nijak nie mo¿na siê do nikogo dodzwoniæ (np sylwester) a chodzi chyba o to, ¿eby strazak by³ mo¿liwie jak najszybciej powiadomiony. Ilu z was otrzymywa³o sms-y ze ¶wi±tecznymi zyczeniami z dwu dniowym po¶lizgiem? :)
Zakup pagera, mo¿e nie op³aca siê finansowo, ale moim zdaniem jest inwestycja w przysz³o¶æ, je¶li siê my¶li o tym powa¿nie, tym bardziej, ze s± ju¿ pagery, które nie wygladaj± jak ceg³a, s± zasilane bateriami wymiennymi i posiadaja odpowiedni zasiêg. Nadmieniam, ¿e nie mam nic wspólnego z producentami ani dystrybutorami systemów powiadamiania, po prostu jestem posiadaczem i uzytkownikiem pagera.
PS
W³a¶nie wczoraj w³±czy³ mi siê w momencie, kiedy rozmawia³em przez komórkê. Dobre jest takie niezale¿ne ¼ród³o alarmowania[/u]

piotrkruk
Posty: 86
Rejestracja: pt 08 paź 2004, 17:30
Status: Offline

smsy

Post autor: piotrkruk »

jak często dostałeś sma o alarmie gdy rozmawiałeś przez telefon??

ptpiotrek
Posty: 18
Rejestracja: ndz 05 wrz 2004, 13:05
Status: Offline

Re: smsy

Post autor: ptpiotrek »

piotrkruk pisze:jak czêsto dosta³e¶ sma o alarmie gdy rozmawia³e¶ przez telefon??
Panowie nie ma sie co sprzeczac ....

Ja z uwaga czytam wszystkie wypowiedzi bo tez chcemy cos zamontowac ... wszystkie ze i przeciw sa dla nas cenne a takich jak ja zapewne jest wielu ...

pozdrawiam

krzysieksusz
Posty: 4
Rejestracja: czw 16 gru 2004, 22:09
Status: Offline

Re: system selektywny

Post autor: krzysieksusz »

jezeli chodzi o pagiery to udziel informacji Jednostka nasza pracuje na pogierach od 98 r jest to sprawdzony system powiadomiania strazaków najlepszym operatorem jest firma PLATAN z SOPOTU UDZIELE WYCZERPUJACYCH INFORMACJI NA TEN TEMAT 55 2786998 LUB 606122488

krzysieksusz
Posty: 4
Rejestracja: czw 16 gru 2004, 22:09
Status: Offline

Re: system selektywny

Post autor: krzysieksusz »

NIE SŁUCHAJCIE SIE OSÓB KTÓRE MÓWIĄ ZE MOZNA TO ZROBIC NA TEL KOM TAK ALE TO NIE TAKIE PROSTE SMS MOZE DOCHODZIC NAWET DWA DNI A TO NIE OTO CHODZI POWIEM WAM SZYSTKO O PAGERACH I ICH CENACH WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMĄ PLATAN OD 7 LAT MAMY DOSWIADCZENIE NIE PODNIECAJCIE SIE INNYMI OFERTAMI NIE SPRAWDZONYMI MÓJ ADRES strazak8@poczta.onet.pl tel552786998 lub606122488
Ostatnio zmieniony śr 05 kwie 2006, 18:55 przez krzysieksusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Marcin
Posty: 9
Rejestracja: śr 07 kwie 2004, 22:28
Lokalizacja: Ma³opolskie
Status: Offline

DSP 50

Post autor: Marcin »


kamil
Posty: 39
Rejestracja: wt 28 wrz 2004, 13:24
Lokalizacja: OSP Czy¿ew
Status: Offline

Post autor: kamil »

Mo¿e mi kto¶ napisaæ jak w praktyce dzia³a te powiadamianie przez SMS,
chodzi mi o to jak jest z czasem przyjscia sms: syrena - sms,
dziêki
królik

piotrkruk
Posty: 86
Rejestracja: pt 08 paź 2004, 17:30
Status: Offline

Post autor: piotrkruk »

właśnie bo ja w przyszłym tygodniu zamawiam!!!
i może zmienie zdanie
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat