Sklep internetowy

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
Lollak
Posty: 122
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 03 lis 2014, 13:56
OSP (gm., woj.): lublin, ubelskie
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: Lollak »

spam
poaposdfsdfasdfa

krzyc
Posty: 1
Rejestracja: śr 10 lut 2016, 19:03
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna Gliwice
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: krzyc »

Na pewno warto zadbać o system komunikacji w firmie tak, aby każdy wiedział jakie ma zadania do wykonania by szybciej osiągać zamierzone cele. Jednym z przydatnych systemów jest http://poziom7.pl Zostaje tam wykorzystana technologia VoIP

holidaysee12
Posty: 3
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 13:17
OSP (gm., woj.): miasto łódź, łódzkie
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: holidaysee12 »

Magento to bardzo dobry system na którym można uruchomić sklep, oprócz tego warty uwagi jest prestashop. Gdy będę potrzebował własnego sklepu to skorzystam z któregoś z tych dwóch rozwiązań.

Enyober
Posty: 1
Rejestracja: czw 18 lut 2016, 14:42
OSP (gm., woj.): (Sobótka, dolnośląskie)
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: Enyober »

Też rozważałem prestę, ale w końcu doradzono mi sklep magento. Jak dotąd funkcjonuje bez zarzutu, jest intuicyjny w obsłudze, więc spokojnie mogę doradzić takie rozwiązanie. Pozdrawiam

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: Mufinka »

A nie wolisz zlecić zaprojektowanie własnego CMS-a do sklepu internetowego? Wydaję mi się, że jest to jednak lepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika

gangies
Posty: 3
Rejestracja: wt 12 kwie 2016, 11:17
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: gangies »

Bardzo wygodnie można założyć taki sklep przy pomocy takiego pakietu https://www.dlahandlu24.pl/produkt/inse ... w,461.html nawet jeśli ktoś się na tym za bardzo nie zna, to szybko jest w stanie wszystkiego się nauczyć.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: marcy »

Lepiej to zlecić firmie niż samemu robić.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: Mufinka »

Dokładny. Choć czytałam ostatnio, że nawet wordpressa można przystosować do sklepu internetowego. Więc jak ktoś nie ma funduszy, to jest to jakieś wyjście.

tomek101
Posty: 14
Rejestracja: wt 12 kwie 2016, 07:48
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: tomek101 »

wordprees ma gotowe szablony praktycznie do każdego rodzaju strony tylko wiadomo że darmowe szablony nigdy nie będą wyglądały tak jak chcemy

Krzycho
Posty: 2
Rejestracja: pt 05 sie 2016, 13:43
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: Krzycho »

Sklep + wordpress moim zdaniem to kiepskie rozwiązanie. Natomiast do darmowych rozwiązań trzeba dopłacać, a dedyki się nie rozwijają. Lepiej jest mieć sklep na abonament. Wsparcie techniczne, hosting i rozwój masz w cenie, a płacisz za miesiąc. Gotowy sklep to na przykład https://sky-shop.pl/. Sam korzystam z niego i jestem zadowolony.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: Mufinka »

Jak chcemy mieć profesjonalny sklep, to na pewno warto postawić na stronę na innym cms-ie. Jednak wordpress może być dobrym rozwiązaniem na początek.

Miro22
Posty: 19
Rejestracja: czw 16 cze 2016, 13:14
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: Miro22 »

W tych sklepach popularny ekogroszek ceny są tańsze o 100-150zł tańsze niż w lokalnych składach. Ciekawe, że mimo kosztów transportu można kupić ten sam ekogroszek w niższych cenach.

Krzycho
Posty: 2
Rejestracja: pt 05 sie 2016, 13:43
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: Krzycho »

Co Ty gadasz? Jaki ekogroszek? My tu o sklepach internetowych, a Ty spamujesz...

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: Ambitny »

Osobiście jestem bardzo zdystansowany do takich sklepów. Wolę jednak zawsze pomacać towar przed zakupem :)

Adrian29
Posty: 258
Rejestracja: sob 25 kwie 2015, 20:34
OSP (gm., woj.): Wrocław Wrocław
Status: Offline

Re: Sklep internetowy

Post autor: Adrian29 »

Według mnie dzisiaj tak na dobrą sprawę jedną z najlepszych opcji jest właśnie sklep na magento. Platforma ta cechuje się bardzo niską awaryjnością, a wszelkie transakcje można na niej szybko przeprowadzić, co z punktu widzenia klienta na pewno będzie bardzo korzystne. Co więcej decydując się na taką opcję, uzyskujemy dostęp do wielu narzędzi, które pozwolą nam chociażby na skorzystanie z wielu rozwiązań w zakresie marketingu.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat