Dla żony

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

lycille23
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 16 lut 2016, 22:29
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: lycille23 »

Dzięki za polecenie. Na pewno kiedyś skorzystam. :)
Mając jedzenia do syta i fajkę pełną tytoniu, jest się równym bogom nieśmiertelnym.
Awatar użytkownika

kado988
Posty: 5
Rejestracja: pn 22 lut 2016, 19:07
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: kado988 »

Dzięki za tę stronę. Niedługo moja ma urodziny i na pewno coś wybiorę. :)
W nauce wiek się nie liczy, zdolności mają pierwszeństwo.

marian57
Posty: 194
Rejestracja: ndz 16 sie 2015, 08:13
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: marian57 »

Ja często szukając inspiracji na prezent dla zony zaglądam tu http://prezenty-zakupy.pl/bizuteria-mur ... lna-oferta
Bardzo ciekawy wybór ładnej, kolorowej biżuterii. A która kobieta jej nie lubi?
Awatar użytkownika

Deco7034
Posty: 9
Rejestracja: czw 11 lut 2016, 22:03
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: Deco7034 »

Rzeczywiście, jest w czym wybierać. Ceny są w porządku. Zajrzę tam za jakieś dwa miesiące. :)

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: 3zuch »

Prezent nie zaszkodzi kupić wcześniej, zwłaszcza kiedy jest np. promocja.

czytok
Posty: 1
Rejestracja: wt 01 mar 2016, 19:15
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: czytok »

ja żonie ostatnio zrobiłem urodzinowy prezent wyjazdowy bo narzekała, że dawno nigdzie nie jeździliśmy. w takim razie zarezerwowałem w tym sopot hotel pokój dla dwojga, do tego przy hotelu jest super spa, fajne atrakcje sopockie więc mam nadzieję, że to będzie udany prezent :)

candeo
Posty: 2
Rejestracja: czw 03 mar 2016, 11:18
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: candeo »

Po kilku nieudanych prezentach żona mówi mi wprost co chce dostać ;] element zaskoczenia niemile widziany :)

mieis
Posty: 62
Rejestracja: pn 07 mar 2016, 16:32
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: mieis »

Mój ostatnio mi kupił plastry do usuwania wąsika.. :lol: O dziwo, bardzo fajne.. :D Także wiecie, nie skreślajcie tego typu prezentów kosmetycznych na starcie

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: Mufinka »

Hmm ja bym się jednak obraziła za taki prezent. Zresztą w ogóle nie lubię dostawać kosmetyków czy takich rzeczy.

kamillo
Posty: 12
Rejestracja: wt 22 lip 2014, 11:05
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: kamillo »

Ja nie lubię kupować żonie prezentów, nawet jak się w końcu dowiem co mam kupić to i tak kupuję zwykle coś innego niż chciała. :oops: Niestety nie znam się za bardzo na kosmetykach, więc wolę jak kupuje je sobie sama. Ostatnio prosiła żebym kupił jej taką dziwną szczotkę do włosów -> http://www.rossmann.pl/Produkt/Tangle-T ... ,2803,5378 Pomijając, że to dla faceta może być krępujące (musiałem wypytać się chyba wszystkich Pań z obsługi drogerii) to jeszcze takie zakupy sprawiają, że później kobiety nie mają oporów by nas posyłać po następne rzeczy, bo wydaje im się, że jak raz sobie poradziliśmy, to tak już będzie za każdym razem. :|

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: marcy »

Warto kobiecie kupić kosmetyki, ale najlepiej te naturalne. Żona na pewno doceni takie kremy na noc ze sklepu Ecoandwell, który znany jest z ekologicznych kosmetyków. Mają one dobry skład, nie obciąża on skóry tak jak inne kosmetyki.
Awatar użytkownika

inspector5
Posty: 5
Rejestracja: pn 14 mar 2016, 21:42
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: inspector5 »

Super pomysł super reklama. Pozdrawiam.
Ostrożność powinna iść w parze z odwagą.

mieis
Posty: 62
Rejestracja: pn 07 mar 2016, 16:32
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: mieis »

Ja każdemu mogę polecić kremy z Emolium, są uniwersalne. Są stworzone z myślą o azs u niemowląt, tak więc świetnie nawilżają i na pewno nie zaszkodzą.. :)

galencja
Posty: 7
Rejestracja: wt 22 wrz 2015, 23:16
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: galencja »

myślę że dla żony możesz spokojnie zamówić Kosmetyki Avon - firma z wieloletnim stażem oraz sprawdzonymi produktami przez setki zadowolonych kobiet na całym świecie

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Dla żony

Post autor: elabarbara »

Hmm a może podarować solenizantce perfumy ? Każdy ma inny gust co do zapachów. Natomiast polecić mogę carolina herrera good girl https://www.perfumeria.pl/products/caro ... wana-spray to nowy damski perfum, urzekający kuszącym pięknym zapachem, w ciekawym flakoniku.Długo się utrzymują a cena jest bardzo atrakcyjna.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat