prezent dla chrześniaka

Strażak po godzinach

porfikik
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 05 mar 2016, 21:37
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: porfikik »

pamiątkowa kartka, z życzeniami.


Najczęściej kupowanymi pamiątkami są:
- ładne wydanie Biblii dla dzieci
- łańcuszek z medalikiem Matki Boskiej (bądź z krzyżykiem)
- srebrny lub złoty różaniec
- złoty medalion
- srebrna łyżczeka z grawerem
- złota lub srebrna branzoletka z grawerem
- pozłacana lub posrebrzana ramka na zdjęcie z grawerem

serones
Posty: 6
Rejestracja: ndz 06 mar 2016, 10:58
Kontakt:
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: serones »

Ja czesto słyszałam że rodzice chrzestni-jesli jest to pierwsze dziecko w rodzinie-składają się na wózek dla dziecka...o ile to mozliwe finansowo oczywiscie... moja przyjaciółka kupiła chrześniakowi Biblię a jej mama rowerek(po naciśnięciu odpowiednich przycisków przez dziecko lecą różne piooseneczki itd.) myślę że to bardzo pomysłowe bo jednoczesnie uczy i bawi

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: Mufinka »

A w jakim wieku jest w ogóle chrześniak? Bo dla starszego dzieciaka dobrym pomysłem będą klocki Lego.

saratunias
Posty: 7
Rejestracja: pn 07 mar 2016, 19:41
Kontakt:
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: saratunias »

Przyjęło się że prezenty od rodziców Chrzestnych mają charakter pamiątkowy, symboliczny - napewno wartościowa pamiątka (w zależności od możliwości finansowych) zostanie dziecku na całe życie. Do tego możesz dołożyć coś praktycznego uśmiech Jeśli nie masz możliwości rozeznania się w potrzebach rodziców, uniwersalnym rozwiązaniem będzie właśnie tego typu komplecik.

sz8Mon
Posty: 1
Rejestracja: śr 09 mar 2016, 13:53
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: sz8Mon »

Zawsze można kupić zabawki :)

kinok
Posty: 1
Rejestracja: pn 14 mar 2016, 18:20
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: kinok »

może to nie jest idealny prezent na komunię ale jeśli chodzi o urodziny to super sprawą jest teatrzyk dla dzieci. Ja swoich maluchów zabrałem do Warszawy najpierw do zoo, na jedzonko a potem właśnie na taki teatrzyk. Dzieciaki były zachwycone i za tydzień jedziemy na kolejny spektakl. Jak chcecie to tu znajdziecie info warszawa atrakcje dla dzieci

liliana
Posty: 3
Rejestracja: pt 24 lip 2015, 13:53
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: liliana »

Moim zdaniem fajnym pomysłem byłby jakiś rowerek. Sama swojemu chrześniakowi kupiłam taki rowerek i jego uśmiech, zachwyt na twarzy jak to zobaczył był nie do opisania. Jest spory wybór takich rowerków, ja osobiście kupiłam przez internet - http://skrzatonline.pl/490-smoby-rowere ... r-vtt.html Zaoszczędziłam czas i kasę .

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: Mufinka »

Może zobaczcie też stacyjkowo zabawki na Urwis.pl. Wydaję mi się, że będzie to idealny prezent dla chrześniaka. A że na Urwis.pl mają bardzo szybką dostawę, to nawet jak zamówisz coś na ostatnią chwilę, to jest duża szansa, że przesyłka dojdzie na czas.

marian57
Posty: 194
Rejestracja: ndz 16 sie 2015, 08:13
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: marian57 »

Mój chrześniak to już młodzieniec i zabawki na szczęście juz go nie interesują. Ja mam zamiar skorzystać z takiej strony http://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/harr ... en-rowling Harry Potter to najbardziej poczytna chyba książka wśród młodzieży. Pobudza wyobraźnie, niech więc młody czyta, a nie tylko gry i filmy na kompie.

inka28
Posty: 9
Rejestracja: wt 19 kwie 2016, 08:33
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: inka28 »

moim zdaniem to dobrze by było po prostu zapytać dziecka co chciałoby dostać, tylko istnieje taka ewentualność, że może wyskoczyć z czymś takim na co niestety nie będzie Cię stać, albo po prostu kupić to co Ci przychodzi do głowy

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: Mufinka »

Pytanie się dziecka o to co chciałoby dostać jest dość niebezpiecznym pomysłem. Już lepiej zapytać się jego rodziców.

inka28
Posty: 9
Rejestracja: wt 19 kwie 2016, 08:33
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: inka28 »

bardzo fajne są zabawki edukacyjne, dzięki którym dziecko może kształtować i rozwijać swoja osobowość, poza tym zazwyczaj one maja jakieś światełka i efekty dźwiękowe przez co dzieci bardzo chętnie się nimi bawią

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: Nadzieja »

To prawda. Mimo to uważam, że w3arto stawiać też na zabawki bez świecidełek - lalki i klocki.

lasior
Posty: 279
Rejestracja: pn 04 kwie 2016, 18:02
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna chojnice
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: lasior »

Moim zdaniem najlepiej podpytać rodziców dzieciaka, aby uniknąć rozczarowania prezentem. Dla przykładu - kiedyś kupiłem siostrzenicy lalkę monster high i kiedy ją wręczałem był głośny ryk, bo ona miała włosy zielone, a młoda chciała, żeby miała różowe. Czułem się wtedy co najmniej dziwnie :/ Dopiero po tym całym zajściu siostra powiedziała mi, że Emilka ma teraz hopla na punkcie różowych lalek monster high i kucyków my little pony (też różowych). Byłem zły sam na siebie, że nie zapytałam o zdanie siostry.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: 3zuch »

Trzeba być na bieżącą w modzie :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat