30-lecie OSP i pokazy sprzętu.

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
Maru661
Posty: 57
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 11 paź 2015, 11:28
Status: Offline

30-lecie OSP i pokazy sprzętu.

Post autor: Maru661 »

Dzień dobry, cześć i czołem!
9 lipca br. moja OSP będzie obchodzić jubileusz 30-lecia. Wiadomo będzie msza, wręczenie odznaczeń itp.
Ale chcielibyśmy przeprowadzić coś na kształt "pokazu". Jakaś pierwsza pomoc, prezentacje sprzętu strażackiego... tylko, że jesteśmy trochę zieloni w temacie. Ma ktoś doświadczenie w takich rzeczach? :)
Jeżeli czegoś nie napisałem dajcie znać a odpiszę...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika

youngfirefighter
Posty: 37
Rejestracja: wt 18 mar 2014, 18:51
Status: Offline

Re: 30-lecie OSP i pokazy sprzętu.

Post autor: youngfirefighter »

Macie na stanie fantoma/deske/r1, kolege na zlomie co auto dostarczy? To zrobcie wyciaganie i ciecie fury z elementami pp. Pozniej pokazcie sprzet zrobcie loterie kto sobie w pelnym umundurowaniu potnie samochod(dwie osoby po 2 slupki cos wymyslicie) . Jakies pytania pisz wrazie czego;)Pozdrawiam.

Topic author
Maru661
Posty: 57
Rejestracja: ndz 11 paź 2015, 11:28
Status: Offline

Re: 30-lecie OSP i pokazy sprzętu.

Post autor: Maru661 »

Tylko nie napisałem że właśnie nie mamy fantoma, deski czy r1 a tylko MEDI SPORT typ B. Sprzętu hydraulicznego też u nas brak.. Ogólnie mówiąc nie ma tego dużo...

mateo691
Posty: 116
Rejestracja: wt 17 lut 2015, 17:16
OSP (gm., woj.): powiat:......, woj. Lubuskie
Status: Offline

Re: 30-lecie OSP i pokazy sprzętu.

Post autor: mateo691 »

Maru661 pisze:Tylko nie napisałem że właśnie nie mamy fantoma, deski czy r1 a tylko MEDI SPORT typ B. Sprzętu hydraulicznego też u nas brak.. Ogólnie mówiąc nie ma tego dużo...
Napiszcie do firm które oferują ten sprzęt, z pewnością użyczą sprzętu w ramach pokazów :)
P. S. Zróbcie ogłoszenie w którym zapraszacie zainteresowanych z innych jednostek OSP :)
Awatar użytkownika

youngfirefighter
Posty: 37
Rejestracja: wt 18 mar 2014, 18:51
Status: Offline

Re: 30-lecie OSP i pokazy sprzętu.

Post autor: youngfirefighter »

Powiedz Kolego Maru661 czy w okolicy macie jakieś grupy PCK bo sam w niej działam i fantomy powinni mieć, a może nawet pożyczyć dałoby rade. A sprzęt możecie zdobyć zapraszając okoliczne OSP:) Pozdrawiam.

zamojad1
Posty: 6
Rejestracja: wt 07 cze 2016, 11:34
Kontakt:
Status: Offline

Re: 30-lecie OSP i pokazy sprzętu.

Post autor: zamojad1 »

Najlepiej poprosic okoliczne osp o taki sprzet, nawiazecie dobre kontakty nie tylko na jedna imprezę :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat