Tablica Informacyjna

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
OSP.N.
Posty: 5
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 31 maja 2016, 15:22
OSP (gm., woj.): Województwo Lubelskie
Status: Offline

Tablica Informacyjna

Post autor: OSP.N. »

Witam,
gdzie mogę zamówić tablicę Informacyjną: "Ochotnicza Straż Pożarna w ........."

I jeszcze pytanie: czy każda OSP należy do Związku OSPRP? Chciałbym żeby na tablicy było godło ZOSPRP.

Dodam że jesteśmy jedną z najmniejszych OSP w gminie i jako nowy naczelnik chce zacząć troche działać bo do tej pory było słabo.

Pozdrawiam

szymek85
Posty: 84
Rejestracja: sob 03 lis 2012, 07:54
OSP (gm., woj.): woj. wielkopolskie
Status: Offline

Re: Tablica Informacyjna

Post autor: szymek85 »

Tablice mozecie sobie zrobic sami zeby zmniejszyc koszty a co do zwiazku to zalezy od danej jednostki czy chce nalezec do zwiazku czy nie chce i jest tutaj dobrowolnosc

Topic author
OSP.N.
Posty: 5
Rejestracja: wt 31 maja 2016, 15:22
OSP (gm., woj.): Województwo Lubelskie
Status: Offline

Re: Tablica Informacyjna

Post autor: OSP.N. »

Jeżeli chcemy należeć do ZOSPRP to trzeba spełnić jakieś wymogi? Są z tego jakieś korzyści?

szyszka-homie
Posty: 7
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 19:58
Status: Offline

Re: Tablica Informacyjna

Post autor: szyszka-homie »

Macie swój statut? Tam musi wszystko pisać czy należycie czy też nie, wiąże się to z pewnymi korzyściami. Jeżeli nie należycie do ZOSPRP tablice można zrobić w bardzo prosty sposób, dobry wydruk zalaminować i przywiezić do drewnianej lub metalowej tablicy z pleksą szkłem zależy od gustu. Mam przykładową tablice zarządu wypisane osoby ich telefony herb św Floriana i tyle :)

Topic author
OSP.N.
Posty: 5
Rejestracja: wt 31 maja 2016, 15:22
OSP (gm., woj.): Województwo Lubelskie
Status: Offline

Re: Tablica Informacyjna

Post autor: OSP.N. »

Z tego co wiem to nie ma statutu. To jest mała OSP ale strasznie zaniedbana. Jest tutaj ktoś, kto mógłby mi podpowiedzieć od czego zacząć porządkowanie spraw OSP? Na co zwrócić uwage itd. ?

Maru661
Posty: 57
Rejestracja: ndz 11 paź 2015, 11:28
Status: Offline

Re: Tablica Informacyjna

Post autor: Maru661 »

Jak nie ma statutu?! Przecież każda organizacja pozarządowa powinna posiadać statut... jak wiemy OSP to jest jakaś tam zbieranina ludzi....

zamojad1
Posty: 6
Rejestracja: wt 07 cze 2016, 11:34
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tablica Informacyjna

Post autor: zamojad1 »

tego typu tablicę można zamówić z dibondu np na allegro :)

matek804
Posty: 12
Rejestracja: czw 05 maja 2016, 22:22
OSP (gm., woj.): Wola (chm. rze)
Status: Offline

Re: Tablica Informacyjna

Post autor: matek804 »

Ja osobiscie nie znam OSP które nie należało by do ZOSP

Zenus
Posty: 121
Rejestracja: czw 07 sie 2014, 22:28
Status: Offline

Re: Tablica Informacyjna

Post autor: Zenus »

Szukajcie waszego statut musi gdzieś być a jak nie ma to odpis z krs tam będzie zapis o ZOSP. Na dzień dzisiejszy podstawy to statut wpis do KRS , REGON, NIP i konto bankowe bez tego gmina ma prawo odmówić finansowania OSP. Jeśli chodzi a tablice ja zamówiłem za 70 zł baner reklamowy wiecie taką plandekę z nadrukiem tylko trzeba się liczyć że po paru latach wyblaknie i trzeba będzie wymienić, jak się ma jakiegoś artystę to można w styropianku wyciąć przykleić i pomalować to już na lata.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat