Zmiany w domu

Strażak po godzinach

Topic author
redsia
Posty: 175
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 02 mar 2016, 14:29
Status: Offline

Zmiany w domu

Post autor: redsia »

gdy my w końcu weźmiemy się za remont będę chciała zrobić w domu miejsce na zimowy ogród. Miałam niedawno okazje oglądać taki ogród i pomyślałam, że jednak chciałabym coś takiego mieć i u siebie. Spodobały mi się te, które widziałam tutaj i moze mogłabym coś takiego mieć.

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: Astra80 »

O tak, remont to świetna sprawa. Najgorzej tylko jak zaczyna się wybierać wszystkie materiały, kolory potem dodatki :) Tyle tego jest, że można osiwieć :P Ja się zastanawiam nad zamówieniem ściany szklanej. Widziałam na stronie www.panszklarz.net.pl różne aranżacje z takimi ścianami. To bardzo fajny pomysł na rozdzielenie pomieszczenia w delikatny sposób. Wzór na ścianie szklanej mozna dobrać samemu, istnieje nawet możliwośc naklejenia na niej własnej grafiki. Według mnie to świetne rozwiązanie -poza praktycznym aspektem taka ściana jest doskonałym elementem ozdobnym.

cerber
Posty: 273
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 23:43
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: cerber »

Ja się ostatnio bawiłem w remont, a że elektryka nie jest moją mocną stroną to musiałem coś pomieszać. Z pomocą przybył elektryk Poznań i można powiedzieć, że uchronił mnie przed spaleniem całego domostwa.

systemmeble
Posty: 3
Rejestracja: pn 21 lis 2016, 13:34
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: systemmeble »

U nas remont planowany jest na wiosnę, ale już teraz na samą myśl mam ciarki na plecach. Wiadomo z każdym remontem wiąże się masa sprzątania:/
Meble do każdego gabinetu wyłącznie u nas! Meble biurowe.

firebird89
Posty: 15
Rejestracja: śr 13 sty 2016, 09:53
OSP (gm., woj.): Poznań, Krzesiny
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: firebird89 »

Myślę, że remont należy dokładnie zaplanować tak, aby później nie musieć się o nic martwić. Ja na przykład bardzo wcześnie wybrałam materiał na ściany i podłogi. W łazience i kuchni postawiłam na płytki Casalgrande Padana i jestem bardzo zadowolona z ich wyboru :)

Laurka
Posty: 95
Rejestracja: wt 15 lis 2016, 12:05
OSP (gm., woj.): woj.mazowieckie
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: Laurka »

Niekiedy wystarczy ,że zrobimy kilka nie wielkich zmian w domu,a nie od razu angażować się w wieli remont.Nieraz wystarczy wymienić wykładzinę na nową,bardziej wzorzysta albo w całkiem innym kolorze.Nowością w tym temacie są tzw. płytki dywanowe.Można je stosować na każdym podłożu,a dodatkowo ich montaż jest bardzo prosty.Więcej informacji znajduje się na http://tarket.pl/oferta/wykladziny-obie ... w-plytkach

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: Nadzieja »

Czasami nie potrzeba wiele. Wystarczy na przykład pomalować ściany albo naprawić jakiś zapomniany, niesprawny sprzęt. Na tej stronie: https://north.pl/producenci/czesci-beko,g21908.html znajdziecie części do tych marki Beko. Nieważne, czy to duże, czy małe AGD. Sprawdźcie!

DzielnyW.
Posty: 51
Rejestracja: śr 16 lis 2016, 14:11
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: DzielnyW. »

Piękne są zimowe ogrody szkoda,że sam nie mam u siebie na taki miejsca
Awatar użytkownika

royall99
Posty: 4
Rejestracja: pt 13 sty 2017, 15:33
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: royall99 »

Super, dzięki za wszystkie propozycje :) Myślę, że na pewno mi się to przyda :D
W okopach nie ma hetero.
Awatar użytkownika

uotwarte
Posty: 133
Rejestracja: śr 05 lis 2014, 10:51
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: uotwarte »

W aranżacjach można poeksperymentować z takimi dodatkami jak tutaj
Są to lampiony, girlandy świetlne dzięki którym błyskawicznie można zmienić wystrój każdego pomieszczania i nadać mu na przykład w miarę potrzeby, bardziej uroczystego czy też romantycznego charakteru.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: Mufinka »

U mojego brata szykuje się generalny remont. Chciałby z kamienia breccia sarda wykonać schody marmurowe w domu i nie mogę się doczekać, aż to zrealizuje. Widziałam kilka aranżacji z wykorzystaniem takich płyt i wszystkie wyglądały bardzo efektownie.

balaz_90
Posty: 3
Rejestracja: śr 20 sty 2016, 14:21
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: balaz_90 »

Ja też przymierzam się do remontu i mam w planach narożnik modułowy. Znajomi mają z tej firmy http://www.galameble.com/narozniki/ i jest to po prostu kosmos! Barki w podłokietnikach, elektrycznie sterowane zagłówki i podnóżki - bajka! Właściwie to robię ten remont tylko po to, żeby mieszkanie pasowało do narożnika ;)

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: marcy »

Teraz jest lato, więc sezon na remonty w pełni. Ja tylko chcę nieco odświeżyć moje mieszkanie. Jeszcze nigdy nie było w nim żadnego remontu. Właśnie szukam informacji na temat narzędzi ręcznych jakie trzeba mieć w domu i robię listę co muszę kupić do remontu.

verte
Posty: 165
Rejestracja: pt 30 wrz 2016, 15:57
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: verte »

Nie wszystkie narzędzia do wykonywania prac remontowych można w domu mieć.
Precyzyjne cięcia na przykład płytek, glazury, balustrad i innych wykonuje się poprzez cięcie wodą pod bardzo silnym strumieniem przy użyciu wycinarki WaterJet.

MacieX822
Posty: 28
Rejestracja: śr 07 cze 2017, 13:34
OSP (gm., woj.): pawłowice, województwo śląskie
Status: Offline

Re: Zmiany w domu

Post autor: MacieX822 »

Zmiany, zmiany u mnie też ciągłe, zmiany i remonty. Mam nadzieje, że to już się skończy :D Ostatnio kupowałem tu specjalne peszele na kable, które będziemy ciągnąć pod ziemią do bramy. Żonce zamarzyła się nowa brama otwierana na pilot. No czego się nie robi dla swojej ukochanej :D
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat