Wakacyjna praca

Strażak po godzinach

Topic author
Stworek
Posty: 268
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 04 kwie 2017, 08:35
Status: Offline

Wakacyjna praca

Post autor: Stworek »

Poszukuję pomysłu (lub nawet realnego miejsca) na pierwszą wakacyjną pracę dla studentki. Macie jakieś pomysły? Kuzynka studiuje pedagogikę, właśnie ukończyła 1 rok.

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: Gasik4 »

Może niech jedzie z dzieciakami na kolonię? Zawsze to będzie po fachu :) Wiem, że w Krośnie robią tego rodzaju szkolenia wychowawców kolonii, więc może jeszcze przy okazji o Bieszczady zahaczy ;)

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: mazurek »

Nie wiem, ale co roku pewnie pojawia się sporo ofert, a z tymi koloniami to jak dla mnie ciekawy pomysł!

Dzennika5
Posty: 27
Rejestracja: śr 14 cze 2017, 12:56
OSP (gm., woj.): piasek, województwo śląskie
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: Dzennika5 »

U mnie taka praca przekształciła się w coś bardzo poważnego. A zaczęło się od tematu jakim jest praca przez internet. Przez wakacje postanowiłam uruchomić swojego bloga i z biegiem czasu fajnie się rozwijał. Skorzystałam z pomocy programów partnerskich MyLead to zarabiania na blogu. Bardzo fajna sprawa. Reklamujecie różne produkty i usługi u siebie i za to dostajecie odpowiednie prowizje. Można bardzo dobrze na tym zarobić.

angelfas
Posty: 2
Rejestracja: wt 04 lip 2017, 13:23
OSP (gm., woj.): gm., woj łódzkie
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: angelfas »

a może warto się zapytać gdzie chce pracować. Na wakacje jest dużo ofert dorywczej pracy
Awatar użytkownika

Jawwnek
Posty: 5
Rejestracja: pt 30 cze 2017, 22:48
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: Jawwnek »

Ja bym na Twoim miejscu popytał znajomych. Często jest tak, że nie ma lepszego źródła wiedzy...
Trudno wypuścić z ręki coś czego człowiek się kurczowo trzymał. Nawet kiedy to coś jest najeżone cierniami. Może zwłaszcza wtedy.

Wandka
Posty: 1058
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: Wandka »

Ja szczerze powiedziawszy wole wykonywać jakąś pracę dodatkową przez cały rok :) Od niedawna jestem konsultantką firmy AVON i muszę przyznać, że bardzo mi się ta praca podoba :) Z tego, co widziałam na stronie https://avonlider.pl/zostan-liderem-avon/, to firma ta daje konsultantom możliwość rozwoju i można zostać na przykład liderem ;) Mam nadzieję, że mi się to uda, kto wie, może z pracy dodatkowej stanie się ona moją główną pracą?

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: samwise »

Nie za dużo pracujecie?

arletkawis1987
Posty: 67
Rejestracja: ndz 07 maja 2017, 17:12
OSP (gm., woj.): warszawa, mazowieckie
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: arletkawis1987 »

Moja kuzynka studiując farmację wyjeżdżała w każde wakacje do domu opieki w Niemczech (teraz można tam pojechać busem - http://www.ekspresbus.pl/do-berlina) i tam przez 3 miesiące zarówno pozwiedzała jak i zarobiła na cały rok studiów. Na pewno była to znacznie lepsza opcja niż rozdawanie ulotek w Polsce. Dlatego warto poszukać pracy właśnie za granicą, gdzie oferują znacznie lepsze zarobki.

emilka28
Posty: 92
Rejestracja: śr 14 sty 2015, 10:56
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: emilka28 »

hej,
ja mam budki z zabawkami i pamiątkami wakacyjnymi, w tym roku pracowało u mnie około 20 osób jedna z nich okazała się być złodziejem. Dzięki pomocy detektywa dowiedziałem się kto to jest. Polecam i potwierdzam, że detektyw może być waszym jedynym ratunkiem, nie bójcie się korzystania z jego pomocy

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: samwise »

Ja w wakacje wolę porządnie wypocząć.

weronikaja
Posty: 1003
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: weronikaja »

Myślę że jeśli chcesz znaleźć pracę wakacyjną to warto się zarejestrować tutaj https://www.talink.me/ i szukać poprzez ten portal. Bardzo intuicyjna obsługa i pozwala na wiele rodzajów ustawień. Możesz być kandydatem aktywnym lub pasywnym. Możesz pokazać wszystkie swoje dane lub częściowo je ukryć. Odkryj wszystkie te możliwości i aktywnie poszukuj pracy poprzez portal.

ollafe88n
Posty: 350
Rejestracja: wt 29 lis 2016, 16:08
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: ollafe88n »

Od siebie mogę Ci polecią tą agencję https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/ i wyjazd do pracy w Niemczech. Agencja organizuje takie wyjazdy od A do Z i na prawdę świetnie się spisują, a zarobić można niemałe pieniądze. Moim zdaniem oferta warta uwagi!

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: 3zuch »

Pewnie kawiarnie, lodziarnie...będą zatrudniać.

strazakmario
Posty: 88
Rejestracja: śr 06 kwie 2016, 14:01
Status: Offline

Re: Wakacyjna praca

Post autor: strazakmario »

Może poszukaj pracy jako opiekun osoby starszej dla studenta na wakacje lub dłuższy okres, jeśli Ci się spodoba. Z moją żoną tak było. Wyjechała do pracy na 2 miesiące i została już na 2 lata teraz będzie. Fajną ma rodzinę podopiecznego swoich pracodawców i dobre zarobki. Jak skończe służbę za rok to zjadę do niej.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat