Pomocy!!!

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
rafal F.
Posty: 76
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 09 sty 2009, 11:46
Status: Offline

Pomocy!!!

Post autor: rafal F. »

Witam wszystkich mam do was ogromną prośbę jestem naczelnikiem pewnej jednostki którą reaktywowalismy w 2016 roku od tego czasu próbujemy ta jednostke doprowadzic do porządku za uzbierane przez nas strażaków pieniadze kupilismy kilka węży i samochód ale do wyposażenia podstawowego jeszcze dużo nam brakuje i dlatego mam prośbę do was do ludzi dobrego serca jezeli ktos chciałby przekazac jakikolwiek sprzęt czy mundury bojowe cokolwiek to prosze o odpowiedz proszę was jestescie naszą ostatnia deską ratunku niestety u nas na Urząd Gminy nie możemy liczyć od sponsorów tez mało co. Także zostaje nam prośba do was jako strażaków. Pozdrawiam .

Topic author
rafal F.
Posty: 76
Rejestracja: pt 09 sty 2009, 11:46
Status: Offline

Re: Pomocy!!!

Post autor: rafal F. »

Ponawiam prośbę do wszystkich którzy to czytaja proszę o pomoc z góry dziekuje i pozdrawiam

bartkowiak_
Posty: 33
Rejestracja: pt 09 wrz 2016, 14:08
OSP (gm., woj.): Łupaszka gm. Grabin
Status: Offline

Re: Pomocy!!!

Post autor: bartkowiak_ »

Witam
a może coś więcej o tej Waszej jednostce Panie Naczelniku; skąd jesteście i jaki jest Wasz obszar ochronny, bo jak czytam Wasz apel o pomoc to mam wrażenie, że jest to jednostka WIRTUALNA "za siedmioma górami za siedmioma lasami",
jak w grach komputerowych. Może coś pomogę, ale muszę wiedzieć komu pomagam
Miłego dnia Życzę

Szylakowski
Posty: 46
Rejestracja: wt 18 kwie 2017, 12:53
OSP (gm., woj.): Wilcze Doły gm. Kocia Banda
Status: Offline

Re: Pomocy!!!

Post autor: Szylakowski »

też bym coś tam pomógł, ale nie wiem gdzie i do kogo tę pomoc skierować

Topic author
rafal F.
Posty: 76
Rejestracja: pt 09 sty 2009, 11:46
Status: Offline

Re: Pomocy!!!

Post autor: rafal F. »

Witam jednostka OSP WRZESZCZYNA Powiat Czarnkowsko Trzcianecki gmina Wieleń woj. Wielkopolskie a dokładnie jednostka leży w samym sercu puszczy noteckiej gdzie w 1992 roku doszło do najwiekszego pożaru lasu w połnocnej części wielkopolski ogień strawił wówczas około 6500 h lasu. Naszym terenem działań jest zabezpieczenie ppoż naszej miejscowosci która liczy około 400 mieszkańców w której znajduje sie przedszkole koscioł oraz działa klub piłkarski o nazwie Tarzani a także dziala preznie koło gospodyń wiejskich a także zabezpieczenie wczesniej wspomnianej puszczy gdzie zagrozenie pożarowe jest bardzo duże ze względu na brak opadów oraz brak zbiorników wodnych na tym terenie. Przez nasza miejscowosc przebiega również droga wojewodzka nr182 o bardzo dużym natężeniu ruchu na której dochodzi do częstych wypadków drogowych,rowniez przepływa rzeka Notec na ktorej jest przystań jachtowa gdzie znajduje sie pole namiotowe boiska do piłki recznej miejsce na grila ora umywalnie i wc. Po reaktywacji w 2016 roku sami pozyskalismy kilka szt.wezy wyremontowalismy remize kupilismy auto a także kilka kompletów koszarowek i butów naszym celem po reaktywacji było pozyskanie sprzetu do działań ratowniczych co zaowocowalo pozyskaniem sprzętu PSP R1 z funduszu sprawiedliwosci. Ale to za malo zeby brac czynny udzial w akcjach zatem prosze was o pomoc jezeli macie jakikolwiek sprzęt ktory moglibyscie przekazać to bylibysmy bardzo wdzięczni głównie chodzi nam o mundury nomexy armature pozarnicza a takze pompy do wody agregat prądotwórczy i etc . Ps morze ten opis nie jest do konca taki na jaki byście czekali ale ni słyne z dobrych opisow. I naprawde nie jestesmy wirtualna jednostką my chcemy poprostu działac dla ludzi tak jak wszystkie jednostki osp w Polsce. Również życzę wam miłego dnia
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat