Problemy skórne

Strażak po godzinach

Topic author
mieis
Posty: 62
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 07 mar 2016, 16:32
Status: Offline

Problemy skórne

Post autor: mieis »

Witajcie, czy stosowaliście może Emolium na zapalenie skóry? Jeśli nie tego kosmetyku to jakiego?

lasior
Posty: 279
Rejestracja: pn 04 kwie 2016, 18:02
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna chojnice
Status: Offline

Re: Problemy skórne

Post autor: lasior »

Emolium to emolient stosowany w przypadku AZS i inncyh dermatoz skóry przy czym jego działanie nie powala na kolana. O wiele lepsza jest chociażby Ziaja czy Oilatum. Do smarowania miejsc zmienionych chorobowo tylko Dermaveel (bez sterydów).

magdaalena.90
Posty: 1
Rejestracja: pt 10 cze 2016, 08:24
Status: Offline

Re: Problemy skórne

Post autor: magdaalena.90 »

Również polecam Ziaję. Ma bardzo dużo różnych kosmetyków w przystępnych cenach, musisz tylko o nich trochę poczytać: https://e-ziaja.com/pl/

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: Problemy skórne

Post autor: iskierka97 »

Myślę, że nie warto kombinować samemu. W takiej kwestii najlepiej skontaktować się z doświadczonym dermatologiem.

Marko8282
Posty: 214
Rejestracja: wt 04 lip 2017, 15:58
OSP (gm., woj.): gmina Zielonki, małopolskie
Status: Offline

Re: Problemy skórne

Post autor: Marko8282 »

Zgadzam się z iskierka97. Sam planuję wybrać się na badanie kontrolne do takiego specjalisty. Myślicie, że ten dermatolog z Krakowa jest godny zaufania?

weronikaja
Posty: 1003
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Problemy skórne

Post autor: weronikaja »

Jeżeli masz problemy skórne to polecam Ci sie zainteresować ofertą lekarza jakim jest https://lekarzebezkolejki.pl/dermatolog ... log/elblag to spore miasto ale wydaje mi sie że to będzie najlepsze rozwiazanie problemu. Dermatolog powinien poradzić sobie z każdym problemem skórnym jaki Cię trapi.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Problemy skórne

Post autor: Nadzieja »

Koniecznie trzeba iść do lekarza. Nie ma co się leczyć na własną rękę.

Wandka
Posty: 1059
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Problemy skórne

Post autor: Wandka »

Mi ostatnio wyszła jakaś dziwna, czerwona swędząca wysypka na skórze. Znajoma, która pracuje w aptece, poleciła mi, abym zastosowała Octenisept. Okazało się, że nie jest drogi, więc kupiłam i rzeczywiście po kilku zastosowaniach zaczerwienienie zniknęło, a po kilku dniach po wysypce nie było już śladu. Wiecie może, co to mogło być?

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Problemy skórne

Post autor: Ambitny »

Myślę, że nie ma co eksperymentować z kosmetykami na własną rękę tylko najlepiej odwiedzić dobrego dermatologa. Słyszałam, że ta klinika dermatologiczna w Krakowie cieszy się dobrymi opiniami Pacjentów.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat