okna

Strażak po godzinach

Topic author
weronikaja
Posty: 1003
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

okna

Post autor: weronikaja »

Czy waszym zdaniem ta oferta jest interesująca http://markbud.pl/ robiąca okna schuco warszawa - szukam w stolicy tylko. Nie wiem na co zwracać uwagę. Prawdopodobnie zamówię okna schuco warszawa dla siebie do domu. Bo to wydaje mi się sensownym rozwiązaniem. Jak myślicie?

bartosz
Posty: 148
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 16:59
Status: Offline

Re: okna

Post autor: bartosz »

Okna to jedna sprawa ale warto zastanowić się nad dodatkami okiennymi takimi jak np rolety dzień noc na zamówienie. Spersonalizowane rolety będą idealnie dostosowane do naszej aranżacji wnętrza aby uzyskać wymarzony efekt.

Wandka
Posty: 1059
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: okna

Post autor: Wandka »

My również całkiem niedawno wymienialiśmy okna w naszym domu. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem odpowiedniej firmy, w końcu zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty https://bianex.pl/okna/. Firmę Bianex poleciła nam koleżanka i rzeczywiście wyszło na to, ze warto jej było posłuchać :) Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z samych okien, jak i z ich profesjonalnego montażu ;) Polecamy :)

vega195
Posty: 83
Rejestracja: czw 17 lis 2016, 09:43
Status: Offline

Re: okna

Post autor: vega195 »

Może z PVC? Na ogół mają niezłe właściwości, świetnie też wyglądają, dość nowocześnie, a przy tym nie kosztują wiele. Okna z Drutexa powinny się nadać, zwłaszcza jeśli szukacie bardziej energooszczędnych.

Topic author
weronikaja
Posty: 1003
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: okna

Post autor: weronikaja »

Kiedy dokonasz wyboru co do okien pamiętaj aby zakupić także rolety które pomogą uchronić się przed nadmiarem słońca. Warto przejrzeć ofertę tego sklepu i wybrać odpowiedni model spośród dostępnych https://www.eurofirany.com.pl/sklep-online/rolety-997 Ceny są odpowiednie do oferowanej jakości więc warto zakupić u nich i cieszyć się przez lata.

strazakmario
Posty: 88
Rejestracja: śr 06 kwie 2016, 14:01
Status: Offline

Re: okna

Post autor: strazakmario »

Jeśli szukasz dobrego salonu z oknami w Warszawie to polecam Ci dwa salony. Pierwszy znajduje się Jankach nazywa się Aprum, a drugi Dawix na Modlińskiej. Zarówno jeden jak i drugi mogę pochwalić za świetną obsługę. Ja zamawiałem okna w Aprum dwa lata temu po ślubie gdy budowaliśmy dom i panowie bardzo nam pomogli. Wytłumaczyli wszystkie kwestie związane z oknami, na co zwracać uwagę i łatwiej nam było zdecydować. Moja siostra natomiast z mężem tydzień temu zamówili okna w salonie Dawix. Zarówno my jak i oni zdecydowaliśmy się na Oknoplast. Producent okien PCV ma dobrą opinię wśród naszych znajomych i dlatego się zdecydowaliśmy. Poleciliśmy też okna tej firmy mojej siostrze, która w salonie Dawix dostała rabat, który obowiązuje aktualnie na okna firmy Oknoplast. Warto skorzystać z rabatu jeśli mamy taką możliwość to czemu nie ;)

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: okna

Post autor: Ambitny »

A znacie może jakiś dobry sklep oferujący niedrogie i trwałe markizy w Krakowie?

Stworek
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 kwie 2017, 08:35
Status: Offline

Re: okna

Post autor: Stworek »

Jeśli szukasz takich rzeczy, koniecznie zerknij na markizy Fakro w Krakowie tutaj. Myślę, że to jedna z ciekawszych ofert w tym zakresie.
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 521
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: okna

Post autor: Tenesy »

Swoje okna zamówiłem od firmy Atos z Lublina. Zdecydowanie polecam jeśli chcecie mieć coś wysokiej jakości, ale jednocześnie w całkiem niezłej cenie.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: okna

Post autor: mazurek »

Okna to okna, na pewno trzeba rozważyć na czym będzie nam najbardziej zależało.

wanicz
Posty: 39
Rejestracja: czw 13 kwie 2017, 14:42
OSP (gm., woj.): małusy wielkie , śląskie
Status: Offline

Re: okna

Post autor: wanicz »

Dla mnie okna PCV są dobre pod względem izolacji. Mamy w domu ciepło i cicho, bo wybraliśmy okna od sprawdzonego producenta. Kolega i brat polecili mi Oknoplast. Fajną mają ofertę i salon blisko mnie więc mogłem zobaczyć okna przed zakupem. Jestem mega zadowolony już 3 lata je użytkuję.

lasior
Posty: 279
Rejestracja: pn 04 kwie 2016, 18:02
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna chojnice
Status: Offline

Re: okna

Post autor: lasior »

Jak chcesz najtaniej to wybierzesz pcv, a jak chcesz trwale i elegancko chociaż nieco drożej, to zdecydujesz się na okna aluminiowe (okna Alumex polecam!).

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: okna

Post autor: Astra80 »

Wybierając okna warto pomyśleć od razu o jakiś osłonach okiennych typu rolety. Bardzo estetyczne i niedrogie rolety dzień noc 3 kolory oferuje firma Krakżal. U nich można zamówić rolety na wymiar dzięki czemu da się je dopasować idealnie do okien. Wszystkie rolety wykonane są z materiałów bardzo wysokiej jakości co sprawia, że sa estetyczne i działają bezawaryjnie nawet przy częstym użytkowaniu.

byjka7
Posty: 364
Rejestracja: pn 23 sty 2017, 21:35
OSP (gm., woj.): Gmina Mysłowice Śląsk
Status: Offline

Re: okna

Post autor: byjka7 »

Często widzę w oknach sąsiadów rolety dzień noc. Zobaczcie sobie https://www.karnix.pl/mini-rolety-dzien-noc.html , tutaj jest w miarę dobry wybór wśród rozmiarów, często ludzie biorą rolety na zamówienie, a sklepy też internetowe mogą mieć fajny wybór, dlatego warto zerknać,

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: okna

Post autor: regina »

Rolety to jedno, głównie służą nocą, ale za dnia dobrze jest mieć osłonę w postaci firanek. Z tym , że będziesz potrzebować karnisze i tu https://www.castorama.pl/produkty/urzad ... nisze.html znajdziesz ich spory wybór w dobrych cenach. Możesz zamówić internetowo do odbioru w sklepie
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat