Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Dętych A.D. 2009


Topic author
nicolas12
Posty: 39
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 09 maja 2005, 12:28
Lokalizacja: woj. śląskie
Status: Offline

Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Dętych A.D. 2009

Post autor: nicolas12 »

Witam wszystkich którzy to przeczytają.... :D

:?: Czy ktoś ma wiarygodne informacje na temat ww. festiwalu? :?:
Czy wogóle odbędzie się? :?:
Jeżeli tak - to kiedy i gdzie? :?:
Jakie orkiestry będą w nim uczestniczyć? :?:

Wiele jeszcze nasuwa się pytań ... ale szkoda że osoby odpowiedzialne za orkiestry dęte w ZG ZOSPRP tak mało wykorzystują nowoczesne medium jakim jest internet do informowania o bieżących sprawach orkiestr. :?

Przecież już jest styczeń - a termin takiego festiwalu powienien być znany z conajmniej rocznym wyprzedzeniem
aby muzycy z orkiestr mogli sobie poukładać terminarz grań... itd..

Jeżeli coś wiecie to pomóżcie innym!!!

Pzdr..
Muzyka - moje hobby.

kosko
Posty: 11
Rejestracja: pn 23 cze 2008, 15:05
Status: Offline

Re: Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Dętych A.D. 2009

Post autor: kosko »

Z tego co mi wiadomo:
- pierwszy weekend czerwca w Krynicy
- nie ma decyzji póki co ile orkiestr

Topic author
nicolas12
Posty: 39
Rejestracja: pn 09 maja 2005, 12:28
Lokalizacja: woj. śląskie
Status: Offline

Re: Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Dętych A.D. 2009

Post autor: nicolas12 »

Festiwal będzie 5 - 7 czerwca 2009 r. w Krynicy. :D
W najbliższy wekend kapelmistrzowie orkiestr biorących udział zostali zaproszeni na warsztaty przed festiwalem. :mrgreen:

Może tam się dowiedzą dlaczego nie można wcześniej ustalić terminu festiwalu :x lub dlaczego nie można ustalić jeden stały termin np. ostatni wekend czerwca i wtedy muzycy nie będą brać innych grań tylko przygotują się w spokoju do festiwalu. 8)

... i dlaczego na stronie ZG ZOSP RP nadal nie ma aktualnego kalendarium imprez - skandal!! :twisted:

pzdr...
Muzyka - moje hobby.

bArTrOzE
Posty: 15
Rejestracja: pt 08 lip 2005, 15:38
Status: Offline

Re: Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Dętych A.D. 2009

Post autor: bArTrOzE »

A na 7 czerwca zarządzone są wybory do europarlamentu. Ciekawe czy termin się nie przesunie...
Jak jest ktoś kompetentny to niech odpowie jak to będzie...

kosko
Posty: 11
Rejestracja: pn 23 cze 2008, 15:05
Status: Offline

Re: Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Dętych A.D. 2009

Post autor: kosko »

eeeee żeby od razu wybory przesuwać....???!!! :lol: hehehehe Termin festiwalu jest sztywny. Każdy zaświadczenia w dłoń i na Krynicę. Poza tym większość ludzi zdąży dojechać popołudniu do swoich miejscowości.

bArTrOzE
Posty: 15
Rejestracja: pt 08 lip 2005, 15:38
Status: Offline

Re: Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Dętych A.D. 2009

Post autor: bArTrOzE »

Wszystko ładnie pięknie - tylko że np. niektórzy muszą na północ zasuwać koło 10h-12h, a zaświadczenia... Hmmm... A kto da mi w Krynicy kartę do głosowania na kandydatów z mojego okręgu? A na innych głosować nie chcę, bo nie jest to głosowanie dla partii, tylko dla konkretnej osoby. Zresztą - nie wiem sam....
Poza tym "Dziennik" ostatnio na Pana Prezesa następuje mocno - żeby nie uznał, że Pan Pawlak zorganizował wiec wyborczy PSL-u w trakcie ciszy.... Ciiii.....

muzykant1
Posty: 13
Rejestracja: czw 18 maja 2006, 19:49
Status: Offline

Re: Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Dętych A.D. 2009

Post autor: muzykant1 »

czy ktoś posiada jakieś dokładniejsze informacje na temat festiwalu?? jak konkurs rozplanowany jest w czasie, w sensie kiedy przesłuchania koncertowe, kiedy przemarsz konkursowy? i czy bedzie znow losowanie utworu ze wspolnego wykonania? prosze o odpowiedz!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat