Imprezy świąteczne

Strażak po godzinach

Topic author
cerber
Posty: 273
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 23:43
Status: Offline

Imprezy świąteczne

Post autor: cerber »

Mamy co prawda końcówkę sierpnia, lecz już trzeba powoli planować imprezy świąteczne. Nie chcemy organizować tego samemu, wolimy skorzystać z usług agencji eventowych. W tym roku wybór padł na moontime.pl, bo mają bardzo ciekawą ofertę, odbiegającą od tego, co zazwyczaj dostawaliśmy. Widać, że działają nieszablonowo i każdy klient dostaje iście dedykowaną ofertę.

emilka28
Posty: 92
Rejestracja: śr 14 sty 2015, 10:56
Kontakt:
Status: Offline

Re: Imprezy świąteczne

Post autor: emilka28 »

nie wyobrażam sobie świąt Bożego Narodzenia bez kominka!! w tym roku zmieniłem wkład na nowy - kratki pro http://www.kominki-elmes.pl/kominki-kra ... bm-pl.html dzięki niemu mam pewność, że dbam o środowisko, a spalanie jest bezpieczne i bardziej efektywne :) polecam :P

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Imprezy świąteczne

Post autor: 3zuch »

Wcześniej znajdziemy lepsze terminy, rozsądnie.

Wandka
Posty: 1064
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Imprezy świąteczne

Post autor: Wandka »

Ja bardzo lubię takie świąteczne imprezy, jest zawsze na nich wspaniała atmosfera i wszyscy świetnie się bawią. Moim zdaniem zabawa jest jeszcze lepsza, kiedy zadba się o to, żeby na sali pojawiły się jakieś piękne dekoracje świąteczne. Wtedy nastrój jest naprawdę niesamowity :)

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Imprezy świąteczne

Post autor: mazurek »

O imprezach świątecznych ja jeszcze nie myślę nawet, za wcześnie jak dla mnie.

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: Imprezy świąteczne

Post autor: iskierka97 »

Dokładnie, jeszcze za wcześnie. Ja jestem dopiero na etapie szukania geodety z Krakowa, bo będę się budować i ani mi w głowie święta.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat