Jakie meble kupić?

Strażak po godzinach

byjka7
Posty: 406
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 23 sty 2017, 21:35
OSP (gm., woj.): Gmina Mysłowice Śląsk
Status: Offline

Re: Jakie meble kupić?

Post autor: byjka7 »

Zna ktoś firmę JARD? Na stronie www.jardwaw.pl zobaczyłam, że działają od 1997 roku i specjalizują się w meblach biurowych i gabinetowych. Od klasyki po nowoczesność – ich oferta obejmuje solidne materiały, jak płyty fornirowane i żywica poliestrowo‑szklana. Profesjonalizm widać na pierwszy rzut oka.

elabarbara
Posty: 2139
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Jakie meble kupić?

Post autor: elabarbara »

Od kilku dni przeglądam różne sklepy w poszukiwaniu narożnika i trafiłam na dość bogatą ofertę na stronie Kornelo Meble. Jeśli ktoś też szuka czegoś z funkcją spania albo w ciekawym kolorze, to warto rzucić okiem: https://kornelomeble.pl/pl/c/NAROZNIKI/15/11/full.

Agniecha89r
Posty: 358
Rejestracja: czw 21 kwie 2022, 13:34
Status: Offline

Re: Jakie meble kupić?

Post autor: Agniecha89r »

Ciężko tutaj doradzać, bo wiadomo, że każdy lubi coś innego. Ale ja ostatnio kupiłam sobie nowoczesne sofy nierozkładane do salonu. Mam takie dwie https://najpiekniejszemeble.com/58-sofy-nierozkladane
są bardzo wygodne. Nie potrzebowałam łóżka w salonie do spania, więc dla mnie są w sam raz.

Topic author
ospi
Posty: 463
Rejestracja: wt 31 sty 2017, 16:31
Status: Offline

Re: Jakie meble kupić?

Post autor: ospi »

Wyposażenie domu w spójny stylistycznie sposób wymaga czasu i dobrze dobranych źródeł inspiracji. Jedną z możliwości jest skorzystanie z oferty przedstawionej na https://najpiekniejszemeble.com/ – to salon meblowy Warszawa, w którym można znaleźć zarówno meble do salonu, jak i sypialni czy jadalni. Duży wybór materiałów i wykończeń daje wiele swobody przy aranżacji. Warto wcześniej przygotować wstępną koncepcję, by łatwiej dobrać odpowiednie elementy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat