III Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP - 2015

Organizowane uroczystości i wydarzenia o charakterze pożarniczym lub dla strażaków. W tym dziale możecie pochwalić się również stronami swoich jednostek.

Topic author
tokbike1
Posty: 49
Rejestracja: śr 28 sie 2013, 09:18
Status: Offline

III Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP - 2015

Post autor: tokbike1 » ndz 26 lip 2015, 10:59

Serdecznie zapraszamy druhny i druhów na III Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarniczą Strażaków OSP, która odbędzie się w dniach 12 i 13 września 2015 roku w Szczawnicy - Jaworkach woj. małopolskie. Na położonej w przepięknej górskiej scenerii Arenie Narciarskiej Jworki – Homole, będą rywalizować pomiędzy sobą zespoły OSP z całego kraju. W ciągu dwóch dni, bez wcześniejszych eliminacji, 5-osobowe drużyny strażackie na arenie sportowej będą miały do pokonania różne przeszkody i zadania do zaliczenia. Klasyfikacja startujących drużyn jest z podziałem na druhów, druhny i zespoły mieszane tj. składające się z druhen i druhów. W przypadku trudności ze skompletowaniem przez daną jednostkę OSP pełnego składu, można zgłosić drużynę składającą się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, gminy lub powiatu. Wiek uczestniczących w zawodach druhów i druhen od 18 lat wzwyż. Dopuszczamy do startu 2 zawodników w drużynie z danej jednostki OSP w wieku od 16 lat.
Serdecznie zapraszamy strażaków i kibiców wraz z rodzinami na imprezę sportową, podczas której nie zabraknie sportowych emocji, ale również świetnej zabawy oraz dodatkowych atrakcji.

Info: Osp-sport - Szczawnica - Organization | Facebook , zosprp.malopolska.pl, e-mail: tokbike1@op.pl , tel. 731 880 083

Zobacz:
https://www.facebook.com/pages/Osp-spor ... 8878334472
ODPOWIEDZ